Ar sugebės Lietuvos rinktinė iškovoti pirmuosius taškus Tautų lygoje?
  • Ne, E.Jankausko auklėtiniai pralaimės visas rungtynes
  • Neturiu nuomonės

Krachą išgyvenantis Madrido "Real" buvo išniekintas Barselonoje

2018-10-28 16:18:40 La Liga Real Madrid C.F. FC Barcelona

Sekmadienį Ispanijos "La Liga" pirmenybėse buvo sužaistos neeilinės 10-ojo turo rungtynės, kuriose susitiko du didžiausi futbolo vardai.

"Barcelona" savo žiūrovų akivaizdoje priėmė tikrą krachą išgyvenantį Madrido "Real" klubą. Juleno Lopetegui ir visos komandos tragedija prasitęsė Barselonoje - katalonai į beviltišką gynybą demonstravusios "baltųjų" komandos vartus įsūdė penkis įvarčius ir pasiekė triuškinančią pergalę rezultatu 5:1.

Madrido "Real" komandai tai buvo puiki proga apversti aukštyn kojom sezoną, tačiau po pasirodymo "Camp Nou" tvirtovėje situacija ne tik, kad nepasikeitė, bet ir tapo nebekontroliuojama.

Jau 11-ąją minutę Jordi Alba pasinaudojo suteikta laisve dešiniajame varžovų krašte, atliko gerą perdavimą į baudos aikštelės vidurį, o ten taip pat užtektinai erdvės radęs Coutinho paprastu smūgiu pažeme išvedė katalonus į priekį.

"Real" komanda pirmajame kėlinyje atrodė tragiškai - darė vaikiškas klaidas gynyboje bei nesugebėjo sukurti pavojingų progų varžovų aikštės pusėje.

30-ąją minutę baudos aikštelę neleistinai Luisą Suarezą pargriovė Raphaelis Varane - po VAR peržiūros buvo skirtas 11 metrų baudinys. Jį mušti stojęs urugvajietis nesuklydo, o rezultatas tapo 2:0.

Antrąjį kėlinį Madrido "Real" pradėjo ryžtingai ir jau 50-ąją minutę pasiekė įvartį, kai puikiai suregztą ataką tiksliu smūgiu į varžovų vartus užbaigė Marcelo.

"Baltieji" ir toliau dominavo bei kėlė pavojų varžovų vartams. 56-ąją minutę Luka Modričius turėjo nuostabią galimybę išlyginti rezultatą, tačiau jo smūgis nebuvo tikslus - kroatas smūgiavo į virpstą.

"Real" turėjo puikias 15 minučių, tačiau tada vėl pasipylė klaidos gynyboje - 75-ąją minutę svečių pastangas nubraukė įspūdingai galva po Sergi Roberto perdavimo pasižymėjęs Luisas Suarezas. 83-ąją minutę urugvajietis jau džiaugėsi savo "hat-tricku" - Sergio Ramosas aikštės viduryje vaikiškai prarado kamuolį ir tuo pasinaudojęs L. Suarezas spurtavo prie Thibaut Courtois vartų bei perkėlė kamuolį per jį.

87-ąją paskutinę vinį į "Real" karstą smeigė po keitimo aikštėje pasirodęs Arturo Vidalis - rezultatas tapo jau nebepadorus. 2010 metais "Barca" šiame stadione taip pat buvo išniekinusi Madrido vienuolikę - Jose Mourinho savo pirmąjį "El Clasico" tada pralaimėjo rezultatu 0:5.

Po pergalės "Barca" su 21 tašku tapo vienvaldžia lygos lydere, kai tuo tarpu Madrido "Real" yra sunkiai suvokiamoje pozicijoje - devintoje vietoje. Juos nuo lyderių jau skiria 7 taškai, tačiau situacija vis tiek yra tragiška, nes paskutinę vietą ir dabartinę "Real" poziciją skiria viso labo 9 taškai.

Neabejojama, kad po šių rungtynių raštelį su atleidimu sulauks Julenas Lopetegui, kuris "Real" ekipos vairą perėmė tik šios vasaros pradžioje.

"Barcelona" 5 - 1 "Real Madrid"
11' [1 - 0] Coutinho
30' [2 - 0] L. Suarez (11 m. baudinys)
50' [2 - 1] Marcelo
75' [3 - 1] L. Suarez
83' [4 - 1] L. Suarez
87' [5 - 1] A. Vidal

Straipsnio įvertinimas: 10 2

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.

Komentatoriai laimi prizus Registruokis.
Statistika
2 194 10-28 19:10
Messi sededamas tribunoje kele dauggiau pavojaus priesininku vartams, nei Benzema kartu su Bale
Rafa
6 169 10-28 17:52
Fantastiskai zaidzia "geriausia Pasaulyje saugu linija" su atsigavusiais Bale ir Benzema. Vieninteliai smugiai i vartus kolkas buvo atlikti gyneju. Svarbu, inkaras Ronaldo ismestas ir nupirktas labai reikalingas Courtois
DeividaCFCs
3 83 10-28 19:00
Courtouis kažin ar nepradės greit šnekėt kaip pasiilgo gimtosios šalies ir jau nori į Belgiją grįžt
<3
0 62 10-28 19:04
Benzema rungtynių mvp
Marčius33
5 56 10-28 18:08
Varane geriausias gynėjas WC, blogiausias turbūt šiam sezone La ligoi, Modrčius su kroosu nieko nesukuria, nacho išvis nežinau ką veikia, saugai nekuria, puolėjams nėra net ką veikt, žodžiu dugnas pasiektas. Laukiam dar vieno 5-0