Kroatijos pirmenybėse – pergalingas V. Dambrausko debiutas © JumpStory nuotr.

Antradienį "HNK Gorica" klubo vairą perėmęs Valdas Dambrauskas oficialiai debiutavo vyr. trenerio kėdėje.

Penktadienį vakare "HNK Gorica" savo žiūrovų akivaizdoje 3:0 sutriuškino "Istra 1961" ir po ilgos pertraukos grįžo į pergalių kelią. Paskutinį kartą komanda pergalę šventė gruodžio 7-ąją dieną – po žiemos pertraukos nebuvo laimėtas nė vienas mačas.

Pirmajame kėlinyje vyravo visiška lygybė, tačiau ledus "HNK Gorica" pralaužė antrajame kėlinyje – 57-ąją minutę pasižymėjo Matija Dvornekovičius, pranašumą 80-ąją minutę padidino Michalas Maslowskis, o galutinį tašką pridėto laiko metu padėjo Kristijamas Lovričius.

"HNK Gorica" po pergalės lieka 6-oje pozicijoje. Juos nuo artimiausių kaimynų skiria 4 taškai.

V. Dambrausko debiutinėse rungtynėse vietos aikštėje neatsirado Pauliui Golubickui, kuris komandos pergalę stebėjo nuo atsarginių suolo.