Kaip manote, ar "Premier" lyga pratęs savo sezoną?
  • Taip, tai įvyks vasarą
  • Ne, pirmenybės bus nutrauktos
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

L. Messi susidūrė su šešerius metus neregėta įvarčių sausra


Naujausi (10) Seniausi (10) Geriausi (10) Anoniminiai (28)

 0000
0 2 02-17 11:58
Bet tai kaip aukštai užsikėlė kartelę sau Messi . Laimėjo 3/4 rungtynių, paasistavo 6(!) įvarčiam iš 7 per tas 4 rungtynes, o antraštės jau skelbia, kad "susidūrė su šešerius metus neregėta įvarčių sausra". Rimtai, 4 rungtynės jau įvarčių sausra?
0 0 02-17 09:36
Statistika gera
5 7 02-16 21:20
Vaidoshius:
Niekada kaip ir visas futbolo pasaulis nesupratau to šiukšlių perdėto pendelių ir tapinų ant lėkštutės dievinimo, todėl Messi 99% futbolo pasaulio ir vadinamas geriausiu istorijoje, o Penaldo į top10 netraukiamas. Vien ką pasako faktas, kad Messi lošdamas atakuojančiu saugu muša daugiau golų negu absoliučiai visi puolėjai, kurie tik užbaiginėja atakas. Čia absoliučiai nesveiko Messi dominavimo rodymas, jis kartu yra ir geriausias atakuojantis saugas, ir geriausias puolėjas, ir jau tampa geriausiu centro saugu. Kadangi futbolo popsui nelabai naudinga toks Messi absoliutus dominavimas, tai labai mažai kas kalba apie visokias mikro statistikas, kurios parodo tikrą žaidėjo įtaką visame žaidime, kartas nuo karto tik Twiteryje visokie Optos ir Whoscored įmeta paranormalių Messi rodiklių grafiškus palyginimus su kitais savo srityje dominuojančiais žaidėjais ir Messi visur visus smarkiai deda į pavėsį. Tai čia tokia "sausra", kai kiekvienas rungtynes iš eilės Messi yra naudingiausias rungtynių žaidėjas kažkaip net graudu žiūrėti :D Aišku norėtųsi, kad Messi 2012 stiliumi taptų tik grynu puolėju, smeigtų po 100 golų per sezoną ir užmestų šiukšlėms ant snukio eilinį skreplį, bet tai ką jis daro dabar yra trigubai sudėtingiau negu laukti padačių ant sidabrinės lėkštutės ir apsišaukti geriausiu :D O šiaip ši "sausra" falo verta, tiek vakar, tiek su Betisu vartininkai ištraukė ne vieną ir ne du kosTminius, tai nelabai ką reiškia. Ir čia ne Rubentuso makleriai, kad gautų vidutiniškai po pendelį per grajų ir Tapinaldo lavonas visą grajų atlikęs žiūrovo vaidmenį įridenęs eilinį ne savo uždirbtą pendelį iš pačio chujoviausio komandos žaidėjo pakylą į 4-5 pagal naudingumą žaidėją bei savaime suprantama apsišaukia save geriausiu :D Kaip sakoma šiame žaidime yra lygiai, Messi ir visi kiti likę.
siuksle esi tu ir trioxalas ;DDD bijantis susimatyti
Vaidoshius
17 13 02-16 19:10
Niekada kaip ir visas futbolo pasaulis nesupratau to šiukšlių perdėto pendelių ir tapinų ant lėkštutės dievinimo, todėl Messi 99% futbolo pasaulio ir vadinamas geriausiu istorijoje, o Penaldo į top10 netraukiamas. Vien ką pasako faktas, kad Messi lošdamas atakuojančiu saugu muša daugiau golų negu absoliučiai visi puolėjai, kurie tik užbaiginėja atakas. Čia absoliučiai nesveiko Messi dominavimo rodymas, jis kartu yra ir geriausias atakuojantis saugas, ir geriausias puolėjas, ir jau tampa geriausiu centro saugu. Kadangi futbolo popsui nelabai naudinga toks Messi absoliutus dominavimas, tai labai mažai kas kalba apie visokias mikro statistikas, kurios parodo tikrą žaidėjo įtaką visame žaidime, kartas nuo karto tik Twiteryje visokie Optos ir Whoscored įmeta paranormalių Messi rodiklių grafiškus palyginimus su kitais savo srityje dominuojančiais žaidėjais ir Messi visur visus smarkiai deda į pavėsį. Tai čia tokia "sausra", kai kiekvienas rungtynes iš eilės Messi yra naudingiausias rungtynių žaidėjas kažkaip net graudu žiūrėti Aišku norėtųsi, kad Messi 2012 stiliumi taptų tik grynu puolėju, smeigtų po 100 golų per sezoną ir užmestų šiukšlėms ant snukio eilinį skreplį, bet tai ką jis daro dabar yra trigubai sudėtingiau negu laukti padačių ant sidabrinės lėkštutės ir apsišaukti geriausiu O šiaip ši "sausra" falo verta, tiek vakar, tiek su Betisu vartininkai ištraukė ne vieną ir ne du kosTminius, tai nelabai ką reiškia. Ir čia ne Rubentuso makleriai, kad gautų vidutiniškai po pendelį per grajų ir Tapinaldo lavonas visą grajų atlikęs žiūrovo vaidmenį įridenęs eilinį ne savo uždirbtą pendelį iš pačio chujoviausio komandos žaidėjo pakylą į 4-5 pagal naudingumą žaidėją bei savaime suprantama apsišaukia save geriausiu Kaip sakoma šiame žaidime yra lygiai, Messi ir visi kiti likę.
4 10 02-16 18:00
Kur Vaidoshius ? Jei čia būtų straipsnis apie Ronaldo jau būtų visa pastraipa parašes...
12 9 02-16 17:02
Grifas:
Kas neskaite straipsnio o tik antraste ir neziuri varzybu,tai jums pamastymui priminsiu,kad jis jau turi 16 assist
ir ka grybas tas mesis jankauskas savo laiku geriau atrode
Grifas
 Grifas
13 28 02-16 14:40
Kas neskaite straipsnio o tik antraste ir neziuri varzybu,tai jums pamastymui priminsiu,kad jis jau turi 16 assist
GedBuz
 GedBuz
5 29 02-16 14:38
Žaidžia jis gerai ir naudingai, jokios panikos čia nėra, o kad Messi ir Robaldo nebėra tokie, kaip anksčiau, tai niekam nekyla abejonių. Bet kuriuo atveju jie top klasės žaidėjai, pabandyk tik duoti šiek tiek laisvės ir tos bankės eis. Batelius ir balionus jau jiems derėtų pamiršti ????

16 2 02-16 14:09
laukiam vaidoshiaus komentaro
23 11 02-16 14:04
Pabaigos pradzia