Visos rungtynės
Ar treneris M.Arteta yra tinkamas "Arsenal" pasirinkimas?
  • Taip, perspektyvus ispanas sugrąžins klubą į pergalių kelią
  • Ne, reikėjo rinktis labiau patyrusį strategą
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

L. Messi: "Tai nėra geriausias "Copa America" turnyras, kurį esu žaidęs"


Lionelio Messi atstovaujama Argentinos rinktinė prasibrovė į Pietų Amerikos čempionato pusfinalį. Visgi kaip pripažįsta pats "Barcelona" puolėjas, šis turnyras jam pačiam nėra sėkmingiausias karjeroje.

L. Messi per ketverias rungtynes kol kas yra įmušęs tik vieną įvartį. Vienintelis tikslus smūgis buvo pasiektas nuo 11 metrų žymos.

"Tiesa, kad tai nėra geriausia "Copa America", kurią esu žaidęs. Tikėjausi gerokai sėkmingesnio žaidimo", – pripažino L. Messi.

"Yra rungtynių, kuriose paprasčiausiai negali žaisti savo futbolo. Su tuo sudėtinga susitaikyti, nes visada nori pasirodyti kuo įmanoma geriau ir išvengti konkurencijos.

Visgi svarbiausia yra tai, kad mes laimime ir tęsiame kelionę turnyre", – tęsė argentinietis.

Paklaustas apie ketvirtfinalio rungtynes su Venesuela, L. Messi atsakė: "Mes puikiai suprantame, kad norėdami žaisti su trimis puolėjais, turime daug nubėgti ir grįžti į gynybą.

Tai yra taurės formatas, kuriame bet kas gali nugalėti bet ką. Čia nėra lengvų rungtynių, o aikščių kokybė taip pat yra itin prasta. Gėda, kad turime tokias aikštes "Copa America" turnyre."

Straipsnio įvertinimas: 4 1
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (7) Seniausi (7) Geriausi (7) Anoniminiai (22)

petrofanas
7 25 06-29 10:42
Tai kad ten bulvių laukas išartas.
1 0 06-29 20:45
Nei vienas ten nebuvo jam geras ,nes su rinktine nieko nelaimi . Ir dabar visų atmazai chujovas stadionas , bet varžovai sugeba laimėti ir golu įmušti ,tai kas Messi per fulioras geriauses ale ,o ant prastesnės vejos nepabėgs jau ,kad darosi a?
2 0 06-29 20:46
Kodėl Dybala ar Aguero apie stadioną tyli?Nes moka žaist ir prastesnėm salygom turbūt
4tech
 4tech
13 1 06-29 19:04
Jis yra vienos komandos žaidėjas. Nevykėlis, dėl to ir sėdi TIK Barcoj. Laukiu fanboyju dislike'ų ???? bet man *** , nes pasakiau tikrą tiesą.
Vaidoshius
30 18 06-29 13:07
Na, taip, čia ne WC ar kiti Copa America turnyrai, kur Messi kaip mačas taip mačo žaidėjas, tai pagal Messi standartus šis turnyras jam prastas. Su Kolumbija geriausiai komandoje įvertintas, su Paragvajum geriausias viso mačo žaidėjas, bet su Kataro naftotiekiu vos 6-tas, su Venesuela dalinasi antrą vietą su keliais žaidėjais. Bet kadangi Argentiną kol kas lydi neįtikėtina sėkmė, su lempiniais golais ir kelis kartus jau teisėjai pagailėjo, tai užteko ir tiek Messio, kad Argentina šiaip netaip pasiektų pusfinalį Aišku gėdingiausia čempionato dalis yra dirvonai, absoliuti tragedija kaip tokiai futbolo valstybei. WC vos prieš 4 metus buvo, bet dirvonai išarti kaip 10-15 metų niekas nebūtų prižiūrėjęs tų aikštelių, net brazilų rinktinė ant jų stumia, o tai jau kažką sako manau Kas dėl Messi pasisakymo tai savaime suprantama kaip visada kalba kaip ir priklauso lyderiui, nepaėjo savo lygiu atlošti vieno kito mačo ir iškart sau prisiima atsakomybę, čia jums ne Arrogantnaldo šiukšlė, kad už savo tragiškai apgailėtiną rąsto žaidimą kaltę suverstų komandos draugams ir juos mediniais išvadintų Kitas dalykas priešininkai jau senų seniausiai išnagrinėję Messi komandų žaidimą, pastatai prieš Messi 4-5 gynėjus Neverpoolio stilium ir likusi komanda pasidaro beviltiška, Messi yra komandos variklis, jis daro komandos draugus geresniais. Bet kad ir vakar turėjo kaip jo lygiui 3 kartus laisviau įkvėpti oro, bet nesigavo išnaudoti momentų, tai automatiškai kaltina save, nes turėjo uždaryti grajų. Čia jums ne Tapinaldo rąstas, kuriam kuriama po 10-15 šansų ir praktiškai visą laiką viską supisa, dažnu atveju net vieno tapino iš tiek progų nepavyksta įridenti, ir savaime suprantama apkaltina komandos draugus, kad nepadaro padačių ant sidabrinės lėkštutės. Messi nėra Arrogatnaldo šiukšlė, nemaišykit žaidėjų