L. Suarezas ir vėl pasižymėjo "pokeriu",  Madrido ekipos šventė sunkias pergales (VIDEO)

Ispanijos "Primera" pirmenybėse šeštadienį sužaistos trejos 35-ojo turo rungtynės.

Lietingą dieną Ispanijos sostinėje susigrūmė dvi Madrido ekipos - "Rayo Vallecano" ir Madrido "Real". Du ankstyvus įvarčius praleidusi "baltųjų" ekipa sugebėjo atsitiesti ir iškovoti svarbią pergalę rezultatu 2-3.

"Real" užtikrintai pradėjo susitikimą. Rungtynių pradžioje Garethas Bale'as pataikė į virpstą, tačiau "Rayo" vėliau skaudžiai nubaudė svečius iš to pačio miesto. 7-ąją minutę Bebe pasileido dešiniuoju kraštu, o baudos aikštelėje laisvas likęs Adri Embarba išpildė portugalo perdavimą.

Zinedine'o Zidane'o auklėtiniai kiek pasimetė ir dar po septynių minučių kiek netikėtai praleido antrąjį įvartį. Po kampinio antru bandymu Keylorą Navasą nuginklavo puolėjas Miku.

Vis dėlto "Real" nepasimetė ir po dviejų praleistų įvarčių pradėjo spausti varžovus. 35-ąją minutę G. Bale'as galva sušvelinino atsilikimą. Pirmojo kėlinio pabaigoje Z. Zidane'as sulaukė dar vienos nemalonios naujienos - dėl traumos rungtynių tęsti nebegalėjo Karimas Benzema.

Kitos 45 minutės buvo kur kas sėkmingesnės karališkiesiems. 52-ąją minutę puikų išlyginamąjį įvartį galva pelnė "Real" auklėtinis Lucas Vazquezas, o pergalę nulėmęs G. Bale'as įvartis krito 81-ąją minutę.

Kitoje dvikovoje Madrido "Atletico" namuose susigrūmė su "Malaga". Diego Simeone auklėtiniai tik po atkaklios kovos minimaliu skirtumu palaužė Andalūzijos ekipą ir tęsia kovą dėl titulo.

Vienintelis bei pergalingas rungtynių įvartis krito 62-ąją minutę, kai pasižymėjo puolėjas Andrea Correa. Verta paminėti, kad antrojo kėlinio pradžioje "Rojiblancos" liko be vyriausiojo trenerio Diego Simeone, mat teisėjas nusprendė, kad būtent jis "Malaga" kontratakos metu į aikštę įspyrė dar vieną kamuolį.

Turnyrinės lentelės lyderis "Barcelona" klubas namuose susigrūmė su "Sporting Gijon". Antrajame kėlinyje penkis įvarčius pelnę katalonai nepaliko jokių vilčių svečiams.

12-ąją minutę "Barca" į priekį išvedė Lionelis Messi. Antrajame kėlinyje savo pajėgumą dar kartą pademonstravo Luisas Suarezas, pasižymėjęs keturis kartus, tiesa, du įvarčiai skriejo nuo 11 metrų žymos. Dar vieną įvartį rungtynių pabaigoje taip pat nuo 11 metrų žymos pridėjo Neymaras.

Iš viso "Barcelona" šiame sezone Ispanijos "Primera" pirmenybėse jau mušė 19 11 metrų baudinių. Turnyrinės lentelės situacija po 35-ojo turo lieka nepakitosi - visi trys lyderiai šventė pergales.

"Rayo Vallecano 2 - 3 "Real Madrid"
7' [1 - 0] A. Embarba
14' [2 - 0] Miku
35' [2 - 1] G. Bale
52' [2 - 2] L. Vazquez
81' [2 - 3] G. Bale

"Atletico" 1  - 0 "Malaga"
62' [1 - 0] A. Correa

"Barcelona" 6 - 0 "Sporting Gijon"
12' [1 - 0] L. Messi
63' [2 - 0] L. Suarez
74' [3 - 0] L. Suarez (11 m. baudinys)
77' [4 - 0] L. Suarez (11 m. baudinys)
85' [5 - 0] Neymar (11 m. baudinys)
88' [6 - 0] L. Suarez