• Taip, prie U. Emery komanda netobulėja
  • Ne, kalti žaidėjai, o ne treneris
  • Sunku pasakyti, savo darbą prastai atlieka tiek žaidėjai, tiek treneris

"La Liga": San Sebastiane – pirmasis "Atletico" pralaimėjimas

Ispanijos "La Liga" pirmenybėse pirmuosius taškus prarado Madrido "Atletico" vienuolikė.

Iki rinktinių pertraukos pergalingu keliu žygiavę Diego Simeone auklėtiniai pajuto San Sebastiano "Real Sociedad" komandos jėgą. "Rojiblancos" krito rezultatu 0:2.

Naujai rekonstruotame stadione žaidusi "La Real" jautė didžiulį sirgalių palaikymą ir nuo pat rungtynių pradžios ėmėsi iniciatyvos.

Po pirmųjų 45 minučių švieslentėje degė du nuliai, tačiau šeimininkai smogė antrajame kėlinyje.

58-ąją minutę puikią formą demonstruojantis Madrido "Real" talentas Martinas Odegaardas išvedė baskus į priekį, o vos po trijų minučių savo debiutinį įvartį pasiekė Nacho Monrealis.

"Atletico" po šio smūgio neatsigavo ir turėjo pirmą kartą šiame sezone pripažinti varžovų pranašumą.

Jų turėtas pranašumas prieš antroje vietoje esančią komandą, kurioje dabar yra Madrido "Real", ištirpo iki vieno taško. Baskams tai buvo antroji pergalė.

"Real Sociedad" 2 - 0 "Atletico"
58' [1 - 0] M. Odegaard
61' [2 - 0] N. Monreal

Straipsnio įvertinimas: 2 1
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (2) Seniausi (2) Geriausi (2) Anoniminiai (23)

0000
3 3 09-14 22:39
Fati :O
Vaidoshius
17 5 09-14 22:04
Su Simeones impotentu Atletico kris tik žemyn, jau keleri metai laikas jį keisti ir samdyti top trenerį, komanda pasiekė maksimumą ką galima pasiekti su impotentu treneriu. Užtenka pažiūrėti į Barcą ką impotentas treneris gali padaryti su top sukomplektuota komanda Galų gale stipriausi žaidėjai nori žaisti atakuojantį futbolą, ne murkdytis lėktuvo apkasuose, todėl po to sunku ir prisitraukti top žaidėjų, o juk Atletico dabar turi šaibų, stadiono paskola padengta, laikas daryti žingsnį į priekį. Bet, deja, čia ne tik Atletico problema, visa La Liga klimpsta į gilų šūdą su tokiais lavonais kaip Simeone, ValMierdos dau.nas, Marcelino, Zidanu ir t.t. Laikas būtų duoti šansą jaunesniems progresyviems treneriams su ispanišku futbolu paremtom idėjom, o ne šitų lėktuvų statytojų iškasenom. Jeigu dar du tris sezonus nebus imtasi permainų, malkinės sąvartynas gali prisivyti La Ligą pagal pajėgumą, nes ten dabar dirba rimčiausi top treneriai ir komandos mažina šviesmečių atsiliką nuo La Ligos iki protu suvokiamo. Tuo pačiu visi Barcos fanai laukia Valencios pergalės ir ValMierdos dau.no išpisimo per bortą, ko ir linkiu 4 taškai po 4 grajų turėtų užtekti praspirt tą fosiliją po praėjusių sezonų katastrofų ČL ir Copa del Rey. Bet ar tikrai? Jau ir taip po Valencios pagaidinimo buvo nuosprendis kaip ir padarytas, bet vistiek paliko ValMierdos urodą.