Visos rungtynės
Ar treneris M.Arteta yra tinkamas "Arsenal" pasirinkimas?
  • Taip, perspektyvus ispanas sugrąžins klubą į pergalių kelią
  • Ne, reikėjo rinktis labiau patyrusį strategą
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

Lažybų skandalas Ispanijoje: sulaikytas buvęs "Real" žaidėjas bei "Huesca" prezidentas


Antradienio rytą Ispanijos teisėsauga sulaikė grupę žinomų asmenų, kurie, kaip įtariama, susiję su nelegaliomis futbolo lažybomis.

"Servimedia" skelbia, kad tarp sulaikytųjų yra buvęs "Real" gynėjas Raulis Bravo, "Valladolid" klube rungtyniaujantis Borja Fernandezas, Inigo Lopezas iš "Deportivo" bei futbolininko karjerą jau baigęs Carlosas Aranda.

Sulaikytas buvo ir "Huesca" prezidentas Agustinas Lasosa bei šio klubo medicinos skyriaus vadovas Juanas Carlosas Galindo.

Ispanijos žiniasklaida praneša, kad tarp įtariamųjų gali būti ir daugiau "La Liga" žaidėjų, o vienas jų - Samuelis Saizas iš "Getafe" ekipos.

"La Liga" pranešė, kad 2018-2019 metų sezone policijai buvo pranešta apie aštuonerias rungtynes, kuriose galimai buvo daroma nelegali įtaka rezultatui. 

Taip pat tiriama ir 18 atvejų žemesnėse Ispanijos futbolo lygose, kuomet žaidėjai tiesiogiai galėjo dalyvauti lažybų veikloje.

Ispanijos policija tikisi, kad pavyks demaskuoti visą organizuoto nusikalstamumo grupuotę, kuri susijusi su nelegaliomis lažybomis.

Įsigykite knygą apie sutartas futbolo rungtynes čia.

Straipsnio įvertinimas: 10 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (2) Seniausi (2) Geriausi (2) Anoniminiai (4)

2 14 05-28 15:00
geda kaip turtingi zmones dar iesko lengvu pinigu
TomasHalaMadrid
3 0 05-28 18:35
>>>Po kokiu... Apsitriesi ir issitiesi... Cia jusu paralelinio pasaulio paguoda, nes myzimas konkretus Realui laimint... Tis jusu sapaliones ir liks amziam sapaliones