"Leicester" ir "Juventus" prasibrovė į Čempionų lygos ketvirtfinalį (VIDEO)

Antradienį 21 valandą 45 minutės Lietuvos laiku UEFA Čempionų lygoje įvyko dar dvejos atsakomosios aštuntfinalio dvikovos.

Daugiausiai intrigos sulaukiusi dvikova įvyko "King Power" stadione, kur "Leicester City" po pralaimėjimo Ispanijoje bandė atsitiesti prieš "Sevilla". Iš Claudio Ranieri vyriausiojo trenerio vairą perėmęs Craigas Shakespeare'as atvedė Anglijos čempionus į ketvirtfinalį - "lapės" rezultatu 2-0 atsirevanšavo ispanams.

Pirmoji akistata tarp šių komandų Andalūzijoje baigėsi šeimininkų pergale rezultatu 2-1, todėl "Leicester" ekipai namuose reikėjo mušti bent įvartį.

"Sevilla" gana blankiai pradėjo akistatą, o šeimininkai tuo naudojosi. 27-ąją minutę krito pirmasis įvartis - po standartinės situacijos "lapes" į priekį išvedė keliu pasižymėjęs komandos kapitonas Wesas Morganas.

Per likusį antrojo kėlinio laiką "Sevilla" pasiūlyti kažką ypatingo šeimininkams negalėjo, todėl rezultatas liko 1-0. Antrasis kėlinys prasidėjo aktyvesniu svečių žaidimu, o rezultatą jau netrukus galėjo išlyginti Sergio Escudero, iš toli smūgiavęs į varžovų vartų skersinį.

Tačiau jau netrukus svečiai iš Ispanijoje buvo nubausti antruoju "Leicester" įvarčių - Marcas Albrightonas tiksliu smūgiu padidino šeimininkų pranašumą iki dviejų įvarčių.

"Sevilla" ir toliau reikėjo pelnyti bent vieną įvartį, tačiau galimybės tapo dar mažesnės, kai raudoną kortelę po konflikto su Jamie Vardy užsidirbo Samiras Nasri.

Vis dėlto 80-ąją minutę "Sevilla" sulaukė auksinės galimybės pratęsti rungtynes bent iki pratęsimo, kai Kasperas Schmeichelis uždirbo 11 metrų baudinį. Jį stojo realizuoti saugas Stevenas N'Zonzi, tačiau "Leicester" vartų sargas iš Danijos ištaisė savo klaidą ir nesunkiai atrėmė prancūzo smūgį.

Per likusį laiką Ispanijos ekipa išsigelbėti nepajėgė ir "Leicester" bendru rezultatu 3-2 žengė į ketvirtfinalį.

Kitoje akistatoje Turino "Juventus" dar kartą pranoko "Porto" ir bendru rezultatu 3-0 užsitikrino vietą kitame etape. Pergalingą įvartį 42-ąją minutę pasiekė nuo 11 metrų žymos pasižymėjęs Paulo Dybala.

"Leicester" 2 - 0 "Sevilla"
(Pirmas mačas: 1-2, galutinis rezultatas: 3-2)
27' [1 - 0] W. Morgan
54' [2 - 0] M. Albrighton
74' S. Nasri ("Sevilla") pašalintas iš aikštės
80' S. N'Zonzi ("Sevilla") nerealizavo 11 m. baudinio

"Juventus" 1 - 0 "Porto"
(Pirmas mačas: 2-0, galutinis rezultatas: 3-0)
42' [1 - 0] P. Dybala (11 m. baudinys)
40' M. Pereira ("Porto") pašalintas iš aikštės

Startinės sudėtys:

"Juventus": Buffon; Dani Alves, Benatia, Bonucci, Alex Sandro; Khedira, Marchisio; Cuadrado, Dybala, Mandzukic; Higuain.

"Porto": Casillas, Maxi Pereira, Ivan Marcan, Layun, Danilo, Felipe, Brahimi, Andre, Soares, Torres, Andre Silva.

"Leicester": Schmeichel, Simpson, Huth, Morgan, Fuchs, Albrighton, Ndidi, Drinkwater, Mahrez, Okazaki, Vardy.

"Sevilla": Rico, Nicolas Pareja, Adil Rami, Gabriel Mercado, Escudaro, Iborra, Pablo Sarabia, N'Zonzi, Samir Nasri, Vitolo, Ben Yedder.

"Juventus" - "Porto" 1:0

42' - P.Dybala ("Juventus") iš 11 m. baudinio - 1:0

40' - M.Perreira ("Porto") - raudona kortelė

36' - A.Andre ("Porto") - geltona kortelė

30' - M.Layunas ("Porto") - geltona kortelė

12' - J.Cuadrado ("Juventus") - geltona kortelė

"Leicester City" - "Sevilla" 2:0

89' - R.Mahrez ("Leicester City") - geltona kortelė

84' - O.Ndidi ("Leicester City") - geltona kortelė

80' - S.Nzonzi ("Sevilla") - neįmušė 11 m. baudinio

79' - K.Schmeichel ("Leicester City") - geltona kortelė

74' - J.Vardy ("Leicester City") - geltona kortelė

74' - S.Nasri ("Sevilla") - antroji geltona kortelė (raudona)

59' - Vitolo ("Sevilla") - geltona kortelė

54' - M.Albrightonas ("Leicester City") pelnė įvartį - 2:0

27' W.Morganas ("Leicester City") pelnė įvartį - 1:0

18' - S.Nasri ("Sevilla") - geltona kortelė