Visos rungtynės
Ar treneris M.Arteta yra tinkamas "Arsenal" pasirinkimas?
  • Taip, perspektyvus ispanas sugrąžins klubą į pergalių kelią
  • Ne, reikėjo rinktis labiau patyrusį strategą
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

"Leicester" puolimo mašina sutraiškė "Southampton" futbolininkus


Penktadienį vakare Anglijos "Premier" lygos 10-ajame ture pliaupė ne tik lietus, bet ir įvarčiai.

Lietingame Sautamptone vietos komanda priėmė "Leicester City" futbolininkus. Neįtikėtiną potencialią puolime parodžiusios "lapės" rezultatu 9:0 "sumbombardavo" po raudonos kortelės sugriuvusį "Southampton".

10-ąją minutę "Leicester" po tikslaus Beno Chilwello smūgio įgijo pranašumą. "Southampton" po dviejų minučių pateko į dar didesnę bėdą – iš aikštės už raudoną kortelę buvo pašalintas gynėjas Ryanas Bertrandas.

Kaip paaiškėjo kiek netrukus, šis epizodas tapo lemiamu šiose rungtynėse – "Leicester" per likusį pirmojo kėlinio laiką sumušė dar keturis įvarčius ir pakartojo "Manchester City" komandos rekordą, kai komandai modernioje "Premier" lygos istorijoje per pirmąjį kėlinį pavyko įgyti penkių įvarčių pranašumą išvykos rungtynėse.

17-ąją minutę savo įvartį pasiekė Youri Tielemansas, o vėliau prasidėjo "Leicester City" puolimo dueto šou – Ayozas Perezas pasiekė du tikslius smūgius, o Jamie Vardy kėlinio pabaigoje pridėjo dar vieną įvartį.

Antrajame kėlinyje "Leicester" nemažino apsukų ir į sugniuždytos svečių komandos vartus "įsūdė" dar tris įvarčius – po įvartį pridėjo tie patys A. Perezas ir J. Vardy. 85-ąją minutę baudos smūgiu pasižymėjo Jamesas Maddisonas, o visas varžovų kančias pridėto laiko metu užbaigė J. Vardy, tiksliai smūgiavęs nuo 11 m. žymos.

Tiek J. Vardy, tiek A. Perezas dvikovą užbaigė turėdami "hat-trickus".

Didžiausią pergalę klubo istorijoje pasiekusi "Leicester" bent laikinam pakilo į antrąją vietą. "Southampton" krenta į 18-ąją poziciją.

Rezultatas:

"Southampton" 0 - 9 "Leicester"
10' [0 - 1] B. Chilwell
17' [0 - 2] Y. Tielemans
19' [0 - 3] A. Perez
39' [0 - 4] A. Perez
45' [0 - 5] J. Vardy
57' [0 - 6] A. Perez
58' [0 - 7] J. Vardy
85' [0 - 8] J. Maddison
90+3' [0 - 9] J. Vardy (11 m. baudinys)
12' R. Bertrand ("Southampton") pašalintas iš aikštės

Turnyrinė lentelė:

Straipsnio įvertinimas: 8 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (1) Seniausi (1) Geriausi (1) Anoniminiai (10)

2 15 10-25 23:59
Drąsiai galėjo ir 10 būt. Lesteris darė ką norėjo jau nuo pirmųjų minučių o tas tas ankstyvas pašalinimas southamptona psichologiškai nužudė