Visos rungtynės
Ar treneris M.Arteta yra tinkamas "Arsenal" pasirinkimas?
  • Taip, perspektyvus ispanas sugrąžins klubą į pergalių kelią
  • Ne, reikėjo rinktis labiau patyrusį strategą
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

"L'Equipe" paskelbė didžiausius žaidėjų ir trenerių atlyginimus


2020-02-08 11:48:57 La Liga Premier League

Prancūzijos dienraštis "L'Equipe" sudarė daugiausiai futbolo pasaulyje uždirbančių žmonių sąrašą. Leidinys paskaičiavo, kokios yra mėnesinės trenerių bei futbolininkų pajamos.

Daugiausiai uždirbančiu futbolininku lieka Lionelis Messi, kuris kas mėnesį iš "Barcelona" klubo sulaukia 8,3 mln. eurų. Antroje vietoje atsidūrė Cristiano Ronaldo, kuriam Turino "Juventus" sumoka po 4,5 mln. eurų.

Neymaras užėmė trečią poziciją – 3 mln. eurų per mėnesį. Penketuką užbaigia dar du "Barcelona" žaidėjai – Antoine'as Griezmannas ir Luisas Suarezas, abu uždirbantys po 2,8 mln. eurų.

Už jų rikiuojasi Madrido "Real" duetas – Edenas Hazardas ir Garethas Bale'as (abu – po 2,5 mln.). Kylianas Mbappe, savo ruožtu, susižeria 1,9 mln. eurų per mėnesį.

Daugiausiai uždirbančių trenerių penketuke yra didžiulis netikėtumas. "L'Equipe" skelbia, kad Madrido "Atletico" strategas Diego Simeone per metus uždirba daugiau nei 43 mln. eurų.

Mėnesinis D. Simeone atlyginimas siekia 3,6 mln. eurų, P. Guardiolos – 1,94 mln. Jose Mourinho ir Jurgenas Kloppas dalijasi 3-4 pozicijas – 1,46 mln. eurų per mėnesį.

Penktoje vietoje liko Zinedine'as Zidane'as, iš Madrido "Real" sulaukiantis 1,4 mln. eurų. Ne daug nuo jo atsilieka Antonio Conte – 1,38 mln. eurų. Naujasis "Barcelona" strategas Quique Setienas dideliu atlyginimu dar negali pasigirti – 500 tūkst. per mėnesį.

Daugiausiai per mėnesį uždirbančių žaidėjų dešimtukas (eurais):

1. Lionelis Messi ("Barcelona", Ispanija) – 8,3 mln.
2. Cristiano Ronaldo ("Juventus", Italija) – 4,5 mln.
3. Neymaras (PSG, Prancūzija) – 3 mln.
4-5. Antoine'as Griezmannas ("Barcelona", Ispanija) – 2,8 mln.
4-5. Luisas Suarezas ("Barcelona", Ispanija) – 2,8 mln.
6. Garethas Bale'as ("Real", Ispanija) – 2,5 mln.
7. Edenas Hazardas ("Real", Ispanija) – 2,5 mln.
8. Kylianas Mbappe (PSG, Prancūzija) – 1,9 mln.
9. Davidas De Gea ("Man Utd", Anglija) – 1,7 mln.
10. Mesutas Ozilas ("Arsenal", Anglija) – 1,6 mln.

Daugiausiai per mėnesį uždirbančių trenerių penketukas (eurais):

1. Diego Simeone ("Atletico", Ispanija) – 3,6 mln.
2. Pepas Guardiola ("Man City", Anglija) – 1,94 mln.
3-4. Jurgenas Kloppas ("Liverpool", Anglija) – 1,46 mln.
3-4. Jose Mourinho ("Tottenham", Anglija) – 1,46 mln.
5. Zinedine'as Zidane'as ("Real", Ispanija) – 1,4 mln.

Metiniai trenerių atlyginimai:

Straipsnio įvertinimas: 3 1
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (3) Seniausi (3) Geriausi (3) Anoniminiai (12)

deivis138
1 6 02-08 16:37
Ozilas 10 vt ddddd graudu
1 0 02-09 17:03
Na nezinau, kaip ten su Simeone, bet kad Cigondiola gauna 23mln tai tikrai kazkoks nonsensas, neblogai prigaves arabus sakyciau :lol:
Vaidoshius
33 9 02-08 13:20
Simeones katastrofinis impotentas €43 limonai per sezoną???? Eik tu mane nakui, Messi lygio algą gauna būdamas visišku impotentu. Pyzdiec, tokie dalykai visiškai išmuša iš vėžių, atrodo, kad nebesupranti kas vyksta Fosilija Vertėjas irgi gerai prasisukęs, iš kur pas CockSpuds tokios šaibos, kad šitaip taškosi. Barca visą laiką Messiui desperatiškai kiša šaibas, kad tik nekiltų mintis tepti slides iš šito pridurkų laivo Šiukšlės aišku praradusios niūchą vemia, kad čia pats Messi Arrogantnaldo šiukšlės stilium reikalauja naujos sutarties su savo intrigom ir viešais verksmais, kai tuo tarpu čia tik Barca desperatiškai bando susieti Messi kiek įmanoma ilgiau, nes žino, kad be jo vapše pyzda būtų šitam durnių laivui, nulis organizacijos ir vizijos Penaldo lavonas nechujovai prigavęs Rubentuso id.iotus, taip su maikutėm uždirbo, kad net €40 limonų minuso įvirino per pirmus metus, kai jau neaišku kiek metų visą laiką net uždirbdavo Kraupiausias transferas per visą istoriją. Monyemaras kažkaip mažokai gauna savo "auksiniame kalėjime", ko gero iš po stalo dar nemažai prisideda, kitu atveju nemanau, kad P$G sugebėtų jį išlaikyti su tokiu silpnu čempionatu ir nuliniais šansais ČL. Bale`as čia neblogai įsitaisęs, už golfo žaidimą tokias sumas kaupia ir laimingas Pasisekė žmogui gyvenime nerealiai. Ozilas taip pat išsiskiria čia su už Fornite žaidimą tokias šaibas siurbia