Visos rungtynės
Ar treneris M.Arteta yra tinkamas "Arsenal" pasirinkimas?
  • Taip, perspektyvus ispanas sugrąžins klubą į pergalių kelią
  • Ne, reikėjo rinktis labiau patyrusį strategą
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

LFP nori nubausti C.Ronaldo už įvarčio šventimą Barselonoje (VIDEO)


lrytas.lt 2015-03-25 12:28:57 Cristiano Ronaldo La Liga Real Madrid C.F. FC Barcelona

Ispanijos lygos (LFP) vadovams nepatiko Cristiano Ronaldo veiksmai Barselonoje.

Jie ketina nubausti Madrido „Real“ lyderį už „provokuojantį gestą“ po to, kai šis įmušė įvartį į „Barcelona“ vartus. Sekmadienį Barselonos „Camp Nou“ stadione vykusį „El Clasico“ mūšį 2:1 laimėjo šeimininkai.

C.Ronaldo pasižymėjo pirmajame kėlinyje, kai taikliu smūgiu išlygino rezultatą (1:1). Po įvarčio portugalas bėgo link tribūnų ir rankomis savotiškai tildė „Barcelona“ gerbėjus.

„Mes privalome deramai įvertinti  provokuojančius veiksmus, kuriuos daro įvartį įmušęs žaidėjas kaip ir bet kokią kitą provokaciją, kuri gali sukelti prievartos protrūkius tarp sirgalių, – antradienį pareiškė LFP prezidentas Javier Tebas. – Toks elgesys privalo sulaukti bausmės. Galima skirti baudą arba net suspenduoti žaidėją. Šiuos veiksmus (C.Ronaldo elgesį – Red.) mes netrukus apsvarstysime ir priimsime sprendimą“.

C.Ronaldo įvartis ir jo šventimas:

Straipsnio įvertinimas: 0 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (14) Seniausi (14) Geriausi (14) Anoniminiai (22)

Hazard_10
5 27 03-25 13:04
Vaidoshius:
Iš pirmo žvilgsnio tai gali atrodyti absudrdas, nes šventimas, kad ir tokio žemo lygio kaip CRAP7 įmušus komandos draugo padarytą tapiną, yra futbolo dalis ir tik sukelia daugiau aistrų, įdomiau žiūrėti. Bet ko čia esantys nepilnamečiai bukapročiai nesupranta yra tai, kad dar lapkričio mėnesį buvo užlenktas Deportivo fanas fanų susidūryme, o šito pakartoti nenori niekas. Atrodytų, kad dėl Barcos fanų būtų ramu, žaidėjų mašinų nespardo, jei pasikrauna malkų :D Bet debilų yra visur ir maža ką kas gali nutikti. Vis dėlto Divenaldo nuo vėjo gūsio krenta kaip pakirstas kulkos, tai pagalvokit kas būtų, jeigu prasileistų iš kokio žiebtuvėlio :D
Tai jei jau taip gyriesi, kad esi pilnametis tai gal nepūk šitam forume per dienas ale su ''vaikais'' ir eik dirbt ar šiaip ką nors naudingo nuveikt visuomenei ar tik klaviatūrą sugebi maigyt?
Hazard_10
17 35 03-25 12:42
Nu ir cirkas tą LA Liga. Už tokius dalykus baust.. Tai gal išvis nešvest įvarčio? Teatras čia ne o ne futbolo lyga, per visas rungtynės daugiau būna vartymuosi ant žolės ir verkimas ant teisėju nei pačio futbolo gal jūsų lyga ir stipriausia, bet ji niekada nebus tokia įdomi ir konkurencinga kaip EPL. Išvis jei Messi arba Ronaldo išeitu žaist kitur tai LA liga už Italijos lyga mažiau populeresnė būtų.
3 11 03-25 15:32
Bet ka daro Vaidoshius, as soke.... Taip nekesti CR ir Real, kuriu net asmeniskai nepazista Vaidoshius karma tokia susikaups, as jis bus gyvenime laimingas??? Kiek teko bendrauti, tai tikri cules gyvenantis Barcelonoje, neisdarineja tokiu bajeriu kaip Vaidoshius Cia Putino zmones maziau nekencia nei Vaidoshius CR, Putinas tai galimai zudo zmones, o CR tik musa savo golus, pendelius ir tt Nemegstu Barcos, bet negaleciau taip nekesti priesininku komandos, linketi traumu, smieizti Juk be amzinuju priesu nebutu saldaus pergales skonio EF.lt adminai turi kazka daryti su tuo vaiku, keik galima, ir taip pasaulis pilnas negatyvo. Negi jis siam puslapiui kuria pridetine verte, kad ji taip pakencia?? Zmones ignoruokit ji... jam jau nebepadesi pamokslavimais
caras
0 6 03-25 21:39
budamas Barcos fanas, tikrai gerbiu Ronaldo, ir nereikia nieko jam daryti, aspurdas kazkoks, ka jie cia svaigsta, tiem gal LFP vadovams galvos perkaito
mxD7.
4 10 03-25 15:21
Kaip futbolo karaliai Messi ir Ronaldo štampuoja rekordą po rekordo futbolo aikštėj, "Eurofootball" turi savo rekordininką, tai yra Vaidas su savo neįtikėtinu dislike'u skaičiumi, dar begale metų užtruks, kol kažkas bent kiek sugebės priartėti prie šito internauto rekordo.