Visos rungtynės
Šį sezoną labiausiai domėsitės:
  • "Serie A" čempionatu
  • Anglijos "Premier" lyga
  • "La Liga"
  • Bundeslyga
  • "Ligue 1" pirmenybėmis
  • A lyga
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

"Liverpool" apsisprendė: M.Salah nebus parduotas už jokius pinigus


Ateinančią vasarą Madrido "Real" ir kiti galingi Senojo žemyno klubai įspėti nešvaistyti veltui laiko.

"Liverpool" ekipa neketina sėsti prie derybų stalo ir už jokius pinigus neparduos fantastišką žaidimą demonstruojančio puolėjo Mohamedo Salah, praneša "Daily Mail".

Nors karališkoji komanda pasiryžusi už 25-erių egiptietį suploti mažiausiai 200 mln. svarų sterlingų, tačiau tai neprivers apsigalvoti Anglijos ekipos.

Anot spaudos, tam, kad M.Salah nekeltų maišto ir nerodytų nepasitenkinimo, futbolininkui žadamas naujas kontraktas, kuriame numatytos geresnės finansinės sąlygos.

Šį sezoną žaidėjas jau yra pelnęs 43 įvarčius.

Straipsnio įvertinimas: 13 2

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.  Komentatoriai laimi prizus Registruokis.
Asirgitawe
2 25 04-26 11:27
Ronaldo:
Juokingai kai one season wonder jau kainos su Neymaru lyginasi. Gal Salah ir viskas ok, bet jeigu ne Neymaro transferis niekas tokiu buku kainu nerasytu. Neymaro pinigai isleisti, is kur koks RM trauks tu 200m vienam zaidejui
Šiaip RM su Zidane neturėjo jokių didelių pirkinių paskutiniais metais. O kuo tas Neymaras toks geras? Media bando prakišti, kad Neymaras kitas Messi ar Ronaldo, tačiau panašu jis visada ir liks tik tas perspektyvus žaidėju, kuris turėjo tapti world class. Užtenka pažiūrėti ką su PSG daro Neymaras, pykstasi su Cavani, suinteresuotas tik savo žaidimu.
DeividaCFCs
4 21 04-26 12:15
Manau čia viskas priklausys tiesiog nuo Salah noro. Jei norės išvykti, tai manau teks pooliui su tuo susitaikyti. O jeigu nenorės išvykti, tai pooliui tikrai neapsimoka nei už 200 nei už 300mln jo parduot. Gerai , parduotų už 300mln ir kas tada? Dabartinėm kainom, galėtų nusipirkti 3 aukščiausio lygio futbolininkus, tačiau iš kart vėl klausimas kaip jie pritaptų ir ar duotų daugiau naudos pooliui nei jos duoda Salah? Vargu. Čia panaši situacija jei Barca parduotų Messi ir vietoj jo įsigytu 3 aukščiausio lygio futbolininkus kaip pvz Di Maria, Griezman ir Dybala. Ir ar Barca tokiu atveju sustiprėtų praradus žaidėją, kuris vienas gali nulemti rungtynių baigtį? Labai abejočiau.
ziedas
3 15 04-26 11:34
geros zinios ,tikekimes taip ir bus
Lenonas
5 12 04-26 12:15
Dar manau 4 sezonus maziausiai jie pavarys kartu , mane firminio ir salach , labai jie tinka vienas kitam papildo vienas kita , tad titulu bus nemazai
Na kodel
2 6 04-26 15:06
Lenonas:
Dar manau 4 sezonus maziausiai jie pavarys kartu , mane firminio ir salach , labai jie tinka vienas kitam papildo vienas kita , tad titulu bus nemazai
tu toks isitikines. Si sezona visa zaidzia kartu ir ka laimejo? Kol kas nieko. FA iskrito, Premiere lygiai tas pats, kas ir praeitas metais, balansuoja ties 3-4 vieta, jei pralaimes tarpusavio maca Chelsea gali ir 5 baigti sezona, UCL greiciausiai bus finale, bet jo dar nelaimejo, o ir kelias iki finalo pries Europos vidutiniokus ir iki dantu skausmo zinoma City, tad jei nelaimes UCL sezonas lygiai toks pats kaip ir pastaruosius 10 metu bus su 0 titulu ir cia jokios esmes nekeis, ar Salah monstras ar ne, geriausi zaidejai kaip Messi ir Ronaldo atveda savo komandas i titulus.