Visos rungtynės
Ar treneris M.Arteta yra tinkamas "Arsenal" pasirinkimas?
  • Taip, perspektyvus ispanas sugrąžins klubą į pergalių kelią
  • Ne, reikėjo rinktis labiau patyrusį strategą
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

"Liverpool" klube daugiau žaisti nebenorintis P. Coutinho - viena koja "Barcoje"


Anglijos ir Ispanijos žiniasklaidoje netyla kalbos, kad jau artimiausiu metu bus sumuštas dar vienas žiemos transferų rekordas.

Katalonijos dienraščiai trimituoja, kad "Barcelona" yra labai arti susitarimo su "Liverpool" dėl Philippe Coutinho įsigijimo. Teigiama, kad patys "raudonieji" į kalbas jau leidžiasi kur kas lengviau nei tai darė vasarą, kai katalonai jau tada norėjo pasirašyti sutartį su futbolininku.

Vis dėlto "Liverpool" nebelaikys futbolininko per prievartą ir leis išvykti. "Sport" informuoja, kad P. Coutinho daugiau nebepasirodys aikštėje vilkėdamas "raudonųjų" marškinėlius.

"Liverpool" ekipos penktadienį laukia Anglijos lygos taurės pusfinalio rungtynės prieš "Everton", tačiau jau dabar yra nurodyta, kad brazilas nežais dėl smulkios traumos. Žiniasklaidos teigimu, tai nėra visiškai tiesa, mat futbolininkas pats nurodė daugiau nebevilkėsiantis šio klubo aprangos.

"Barcelona" šiuo transferu visiškai sudrebins žaidėjų perėjimų langą - už P. Coutinho katalonais privalės pakloti 140 mln. eurų, o į sandorį taip pat bus įtraukti dar papildomi 40 mln. eurų priklausomai nuo žaidėjo pasiektų rezultatų.

Tokiu atveju P. Coutinho taptų ne tik brangiausių visų laikų žiemos transferų lango žaidėju, bet ir antru visų laikų brangiausiu planetos futbolininku.

Vienintelė problema yra tai, jog P. Coutinho atvykęs į "Barca" šią žiemą jiems negalėtų padėti UEFA Čempionų lygos turnyre - futbolininkas jau šį sezoną yra užregistruotas su "Liverpool".

Straipsnio įvertinimas: 11 8
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (5) Seniausi (5) Geriausi (5) Anoniminiai (28)

Asirgitawe
5 9 01-02 18:28
Na gaila. Nuostabus žaidėjas. Tiek gynyboje atidirba, tiek puolime, ypač su nesveikais free kick. Labai truks jo Liverpool ekipoje. Gaila, tikėjausi, kad iki vasaros patemps, bet panašu, kad ne.
1 4 01-02 20:58
nera prasmes laikyti jo liberiui,jei 150su priedais duoda,tai ramiai pasiimti saibas ir ieskotis kas pakeis,uz tokias saibas bis nesunku susirasti.
The Kop
0 2 01-03 10:48
Sport informuoja... Barcelonos fanu sudlaikrastis
MrStyvas
7 6 01-02 18:15
Niekur jis sia ziema neiseis
M-NUS
7 3 01-02 19:56
Nu man šitas transfero rushas nei per kur nesuprantamas. Aišku nebent kaip minėjo dėl rotacijos gal, kad Cout loštų Lygoj daugiau, taip duodant pailsėt Iniestai. Bet Coutinho pačio nesuprantu, pirmos ČL atkrintamos, kur Liverpool turi geriausius šansus eit tolyn. Nors kita vertus finalu nesišviečia, o už pusfinalius ir ketvirtfinalius niekas medalių nedalina. Nu tikiuosi čia dar tik gandai ir palauks vasaros visos trys pusės.