Ar UEFA turėtų panaikinti išvykos įvarčio taisyklę?
  • Taip, dabar komandoms yra nesunku pasižymėti taikliu smūgiu svečiuose
  • Ne, nereikia jokių permainų
  • Neturiu nuomonės

M. Allegri: "Rezultatas yra blogas, bet nėra prasmės verkti"

Massimiliano Allegri mano, kad Turino "Juventus" gali ištaisyti savo klaidas atsakomosiose rungtynėse su Madrido "Atletico".

Į Čempionų lygą šį sezoną nusitaikiusiai "Juventus" komandai Ispanijos sostinėje buvo suduotas skaudus smūgis – "rojiblancos" savo aikštėje šventė pergalę rezultatu 2:0, todėl Turino ekipai, norint išvengti pratęsimo antroje dvikovoje, reikės įmušti bent tris įvarčius.

"Antras kėlinys buvo siaubingas, padarėme per daug klaidų, kurių metų varžovams leidome įgyti pranašumą. "Atletico" puikiai laikėsi rungtynėse, kuriose iki įvarčio neatliko nė vieno smūgio į vartų plotą", – teigė M. Allegri.

"Mes jau rizikavome, kai prarasdavome kamuolį ir leisdavome jiems išbėgti į greitas atakas. Antroji mačo pusė mums buvo nesėkminga – patys nesugebėjo sukurti pavojingos progos. "Atletico" po pertraukos buvo gerokai agresyvesnis ir nustebino mus savo standartinėmis situacijomis.

"Mes vis dar turime šansą viską apversti aukštyn kojom, negalime prarasti tikėjimo. Keletas svarbių žaidėjų bus pasiruošę kitoms rungtynėms, todėl nėra prasmės verkti. Žinome, kad bus sunku ir tai, kad "Atletico" mus privers žaisti blogą futbolą su lėtu tempu.

Pirmajame kėlinyje mes kamuolį įžaidinėjome greitai, tačiau antrajame kėlinyje visa tai dingo. Tokie dalykai gali nutikti. Mes jaučiame didžiulę nusivylimą dėl rezultato, tačiau tikime, kad galime viską pakeisti", – pasakojo specialistas.

Straipsnio įvertinimas: 6 3
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (4) Seniausi (4) Geriausi (4) Anoniminiai (15)

Norėdami komentuoti prisijunkite.

3 17 02-21 14:59
Simeone tokiu dvikovu nepralosia :-D
M-NUS
8 13 02-21 14:19
Pernai metais ir Realas ramus išvažiavo su +3 įvarčiais į antrą leg. Čia tie 2-0 nieko nereiškia visiškai tokio lygio varžybose ir tarp tokio lygio komandų.
6 9 02-21 15:00
M-NUS:
atletikas isaus jai viena viso gero juvei 100 procentu,nes juve ne ta komanda kuri prisaudo dauk ivarciu rimtesniems varzovam o kaip zinome atletiko taktika ispirk viena ir kapok traumuok ir ginkis tai valciu manau nera
Vaidoshius
15 4 02-21 19:25
M-NUS:
Palyginai Buffono Rubentuso maklerius, kur pastoviai kovą davė top komandoms ir ėjo į finalus su Tapinaldo rąsto "titulų magneto" nustekentus Rubentuso maklerius demonstruojančius chujoviausius rezultatus per 4-5 pastaruosius metus Čia kaip bybį su pirštu lygint. Allegri aišku impotentiškai pasirodė, vien dėl De Sciglio pasirinkimo vietoj Cancelo. Tiesiai šviesiai parodė, kad bijo Atletico (kas nebijotų, kai savo komandoj turi Penaldo malką). Na, ir aišku Mandžukičiui baigėsi garas, visą sezoną tempė Rubentuso lažybininkus ant kupros, žmogui ne 22 metai, kad sugebėtų visą sezoną daužyti be sustojimo. Net ir Messi nesugeba visą sezoną atidaužyti be promuchų, būna 3-4 grajai, kai tiesiog neina arba neužtenka jėgų po debiliškų trenerių rotacijų, kai Messi lošia praktiškai absoliučiai visus mačus, nes kitaip neišeina laimėti, negali kitaip duoti poilsio. Dybala taip pat turėtų labai svarbus, bet jis psichologiškai sunaikintas nuo suolo brūžinimo futbolo Byberio sąskaita. Iki visiško kracho Rubentuso lažybininkams beliko parduoti Dybalą ir pasilikti Tapinaldo rąstą visiems keturiems sezonams €30 limonų į metus už tokį lavoną, vienas didžiausių transferų fl.opų per visą ne tik klubo, bet ir futbolo istoriją. Gal koks Carrollas lenkia, bet čia dar didelė diskusija