Visos rungtynės
Ar treneris M.Arteta yra tinkamas "Arsenal" pasirinkimas?
  • Taip, perspektyvus ispanas sugrąžins klubą į pergalių kelią
  • Ne, reikėjo rinktis labiau patyrusį strategą
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

M. Icardi: "Inter" palikau dėl titulų bado"


Mauro Icardi teigia, kad Paryžiaus "Saint-Germain" komandą pasirinko dėl noro tapti čempionu.

26-erių metų puolėjas paskutinę transfero lango dieną sukirto rankomis su PSG. Milano "Inter" jį išnuomojo sezonui ir paliko galimybę prancūzams išpirkti jo kontraktą.

M. Icardi dėl nesutarimų su "Inter" vadovybe jau buvo nepageidaujamas klube, tačiau jo indėlis neliks užmirštas – jis per 188 rungtynes "Serie A" pirmenybėse įmušė 111 įvarčių.

"Atvykau į PSG, jog galėčiau žaisti", – interviu metu sakė argentinietis. – Kai persikeli į klubą su į sutartį įtraukta sąlyga tapti pilnateisiu žaidėju, supranti, kad turi pasirodyti kuo įmanoma geriau, jog ten liktum. Pažiūrėsime, kaip viskas susiklostys kitą vasarą".

"Tai buvo mano septinti metai "Inter" klube ir mano svajonė visada buvo žaisti Čempionų lygoje, ką aš su šiuo klubu ir padariau praėjusį sezoną. Visgi mes taip ir nelaimėjo jokio titulo.

Supratau, kad atėjo laikas keltis į klubą, su kuriuo galiu kažką laimėti. PSG turi sudėtį, kurioje yra pilna čempionų. Tai yra būtent vieta, kurioje ir noriu būti", – pareiškė M. Icardi.

Straipsnio įvertinimas: 4 4
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (4) Seniausi (4) Geriausi (4) Anoniminiai (3)

GedBuz
 GedBuz
3 31 09-23 16:51
Ne palikai, o išmetė.
Benderis
2 10 09-23 19:40
cempionu taps 100% nors tebus 5-6 opcija puolime.. cia tas pats kas pereit i miuncheno bayern ar marijampoles suduva - cempiono titulas kisenej..
5 10 09-23 16:52
Ką čia šitas iškrypėlis muilina
1 4 09-23 20:04
kaip kas jis paliko ji isspyre kaip siuksle, nes ant galvos uzmauta bobos py...