Visos rungtynės
Ar treneris M.Arteta yra tinkamas "Arsenal" pasirinkimas?
  • Taip, perspektyvus ispanas sugrąžins klubą į pergalių kelią
  • Ne, reikėjo rinktis labiau patyrusį strategą
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

M. Icardi: "Tai yra labai svarbus žingsnis mano karjeroje"


Paskutiniąją transferų lango dieną netrūko reikšmingų perėjimų, bet bene svarbiausiu tapo Mauro Icardi persikėlimas iš Milano "Inter" į Paryžiaus "Saint-Germain" ekipą, kur šį sezoną argentinietis žais nuomos pagrindais.

Puolėjas po sutarties pasirašymo pripažino, kad yra be galo laimingas, o šis perėjimas yra labai svarbus jo karjerai.

"Esu be galo laimingas ir pamalonintas. Tai yra labai svarbus žingsnis mano karjeroje ir puiki galimybė prisijungti prie aukščiausio lygio klubo kaip PSG. 

Nuostabu, kad galėsiu žaisti kartu su šiais talentingais žaidėjais. Priimti sprendimą nebuvo sunku. Atvykau į Paryžių, nes norėjau žaisti šioje komandoje.

Pažįstu argentiniečius, žaidžiančius šioje komandoje, bei Edinsoną Cavanį. Taip pat jau teko susitikti su Neymaru. Didžiuojuosi, kad būsiu jų komandos draugu.

Esu puolėjas bei mėgstu mušti įvarčius. Bus nuostabu žaisti kartu su šiais puikiais atakuojančiais futbolininkais", - po sutarties pasirašymo klubo televizijai sakė M. Icardi.

Straipsnio įvertinimas: 3 1
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (5) Seniausi (5) Geriausi (5) Anoniminiai (4)

DoDo
 DoDo
2 26 09-03 18:42
Tai yra nuostabus zingsnis visai Inter organizacijai ir klubo fanams. Is esmes sioje vietoje visi patenkinti. Gal nebent Wanda turi kitokia nuomone..
CaptainAmerica
1 13 09-03 20:54
Aciu ir viso gerai jam pagaliau,gales paryziuj maigyti wandaslut arbuzus ir mokintis verkimo is gaymaro. P.S Tikiuos kad psg ispirks kontrakto po sezono...
Vaidoshius
5 14 09-03 20:22
Ko gero jau vyksta statymai kurią naujų komandos draugų bobą Icardis išpis pirmiausiai Tikėkimės ne Cavanio, nuo ano gerai atsikrautų malkyčių
1 7 09-03 20:48
Su neymru galės issiverkti vienas kitam
1 3 09-03 22:48
Vaidoshius:
Ko gero jau vyksta statymai kurią naujų komandos draugų bobą Icardis išpis pirmiausiai :D Tikėkimės ne Cavanio, nuo ano gerai atsikrautų malkyčių :D
Taip kaip tu nuo visu atsikrauni? DD