Visos rungtynės
Ar treneris M.Arteta yra tinkamas "Arsenal" pasirinkimas?
  • Taip, perspektyvus ispanas sugrąžins klubą į pergalių kelią
  • Ne, reikėjo rinktis labiau patyrusį strategą
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

M. Owenas: kitąmet "Leicester City" netgi gali iškristi iš "Premier" lygos


Kalbėdamas Anglijos televizijos laidoje Fletch And Sav Michaelas Owenas neatmetė galimybės, jog kitą sezoną „Leicester City“ gali iškristi iš „Premier“ lygos.

Buvusi „Liverpool“ ir „Manchester United“ žvaigždė taip pat pabrėžė, jog žaidėjai šią vasarą mieliau rinksis jo buvusias ekipas, nei susigundys galimybe prisijungti prie „lapių“.

„Visi mieliau rinktųsi „Manchester United“ ir „Liverpool“ net jei jie nežais Čempionų lygoje, o „Leicester City“ ten žais. Lesterio ekipa kitą sezoną netgi gali iškristi iš „Premier“ lygos. Šiemet jie gali tapti čempionais, o kitąmet vistiek kovoti dėl išlikimo aukščiausioje lygoje. Viskas priklausys nuo to, kokį jie pasirinks tolimesnį kelią. Jie gali rizikuoti ir investuoti visus pinigus gautus iš Čempionų lygos bei pabandyti tapti viena iš stipriausių komandų Anglijoje daugybei metų į priekį. Tačiau nereikia atmesti galimybės, jog jie pasiliks visus pinigus, o geriausius žaidėjus, tokius kaip Mahrezas, parduos. Tokiu atveju jų sudėtis nė iš tolo neprilygs „Liverpool“ ar „Manchester United“ sudėtims.“, - teigė Owenas.

Visgi anglas atskleidė, jog jis šį sezoną palaiko būtent „Leicester“ ekipą.

„Šį sezoną jie žaižia neįtikėtinai gerai ir aš nuoširdžiai tikiuosi, jog būtent jie taps „Premier“ lygos nugalėtojais.“, - pripažino buvęs Anglijos rinktinės puolėjas.

Puikiai šį sezoną rungtyniaujanti „Leicester City“ ekipa pirmauja „Premier“ lygoje ir artimiausius konkurentus lenkia penkiais taškais. Artimiausias varžybas Lesterio klubas žais sekmadienį prieš vienus iš pagrindinių savo varžovų – Londono „Arsenal“ futbolininkus.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes