Ar "Barcelona" ekipai reikėtų įsigyti Neymarą?
  • Taip, jis sustiprintų komandą
  • Ne, katalonų sudėtis ir taip pajėgi
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

M. Owenas: Pogba būtų nuostabus "Liverpool" ar "Man City" ekipoje


2018-12-12 22:37:31 Michael Owen

Maiklas Owenas mano, kad Paulis Pogba atsiskleistų gražiausiomis spalvomis atstovaudamas "Liverpool" ar "Man City" ekipoms.

Niekam ne paslaptis, kad Jose Mourinho su prancūzu neranda gero tarpusavio ryšio ir žaidėjas nerodo norimų rezultatų. 

M. Owenas mano, kad saugas, jei jam vadovautų Pepas Guardiola ar Jurgenas Kloppas būtų geresnis: "Man liūdna stebėti Paulio žaidimą, jis yra nepastovus. Tačiau aš jam pritariu, kad tokia komanda turėtų vadovautis kitokiomis taktikomis. Jose Mourinho nesiseka išnaudoti savo žaidėjų gerųjų pusių."

"Jei jis žaistų pas Pepą ar Jurgeną, manau, kad jie saugą išnaudotų geriau. Paulis turėtų būti vienas geriausių pasaulio žaidėjų, tačiau dabar sunku taip kalbėti", - pridėjo anglas.

Straipsnio įvertinimas: 1 1
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (2) Seniausi (2) Geriausi (2) Anoniminiai (5)

Vaidoshius
12 27 12-12 23:00
Pasaulio čempionas nieko vertas Alioša nieko vertas. Lowkaku nieko vertas ir t.t. ir t.t. Visi geri žaidėjai kas tik ateina pas fosiliją Vertėją iškart tampa "nieko verti". Tai kur čia problema, žaidėjuose ar šiame impotente?
Gaucho
3 5 12-13 08:03
Nesamones kalba Owenas. Šitas briedis kur šaudo lempas iš 30 metrų tikrai nepadėtu nei livei nei man city jiems nereikia tokiu popstar. Na nebent gynyboj, nes to tik išmoko pas maura per šitiek laiko