Kaip manote, ar "Premier" lyga pratęs savo sezoną?
  • Taip, tai įvyks vasarą
  • Ne, pirmenybės bus nutrauktos
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

M. Pochettino po nesėkmės Liverpulyje: "Nesužaidėme pagal savo galimybes"


Mauricio Pochettino treniruojama Londono "Tottenham" komanda į pergalių kelią Anglijos "Premier" lygoje vis dar negrįžo.

Triuškinančiu skirtumu UEFA Čempionų lygoje praėjusią savaitę laimėjusi "Tottenham" komanda sekmadienį stojo į kovą su "Premier" lygos lyderiu "Liverpool" klubu. Ankstyvą įvartį pasiekę "Spurs" futbolininkai turėjo visas kortas savo rankose, tačiau "Liverpool" puolimo mašina pasistengė, kad svečiai iš Londono liktų visai be taškų – pralaimėjimas rezultatu 1:2.

"Pilnai palaikau savo futbolininkus", – po rungtynių apie pasitikėjimą sudėtimi užsiminė M. Pochettino. – Turime 29 žaidėjus ir visi sulauks savo galimybių. Esu čia daugiau nei penkerius metus ir dabar yra pats tinkamiausias laikas parodyti pasitikėjimą šia grupe".

Kalbėdamas apie pačias rungtynes, strategas teigė: "Tai buvo konkurencinga dvikova, kurioje nepasidavėme iki pat paskutinės minutės. Žinoma, esu šiek tiek nusivylęs, jog neturėjome kamuolio kontrolės ir neprivertėme jų žaisti arčiau savo vartų. Esu nusivylęs tuo, tačiau man patiko tai, jog davėme jiems kovą. Turime tęsti tai, ką darome.

Žaidėme prieš labai pajėgią komandą, mano nuomone, vieną geriausių visoje Europoje. Taigi, galime pasidžiaugti, jog buvome pakankamai konkurencingi."

Paklaustas apie 11 m. baudinį, kuris buvo skirtas į "Tottenham" vartus, M. Pochettino pripažino, kad teisėjas nebuvo gailestingas.

"Nenoriu teisintis ir turiu susitaikyti su sprendimu. Techniškai tai galėjo būti 11 m. baudinys, nes kontaktas buvo, tačiau tiesa yra tokia, kad tai buvo situacija, kurioje kamuolys nekėlė jokio pavojaus mūsų vartams.

Nėra lengva susitaikyti su tokiu 11 m. baudiniu, tačiau taip pat nėra verta žvalgytis atgal", – pridūrė argentinietis.

Straipsnio įvertinimas: 1 0