Visos rungtynės
Kurią komandą palaikysite A lygos čempionate?
  • Vilniaus "Riterius"
  • Marijampolės "Sūduvą"
  • Gargždų "Bangą"
  • Vilniaus "Žalgirį"
  • "Kauno Žalgirį"
  • "Panevėžį"
  • Nepalaikysiu nė vienos

Visos apklausos

M. Rashfordas greičiausiai praleis rungtynes su "Liverpool"


Naujausi (5) Seniausi (5) Geriausi (5) Anoniminiai (14)

 Gerard
1 2 01-17 23:44
Aš juk nesakau, kad reikia džiaugtis konkurentų pergalėmis, bet ir tyčiotis kokia prasmė. Suprantu, kad gali būti nemėgstamos, komandos ir aš jų turiu, bet kas turi atsitikti, kad jų nekęsti ? Suprantu vietinius EPL ar kitų lygų ultras, bet čia LT iš kur neapykanta ant jų ? Ir spėju, kad būtent nuo komentarų, kai ant tavo komandos papila koks Vaidoshius, tai suprantama atrodo, kad visi MC fanai tokie pat buki ir reikia kovoti prieš MC. Bet taip nėra, patikėk.
 Gerard
1 11 01-17 21:10
ManUTD! tu absoliučiai teisus. Absoliuti dauguma komentarų yra džiaugtis kitų nesėkmėmis ir pilti purvą ant konkurentų. Kokio išsilavinimo ir amžiaus žmogeliukai tai rašinėja. Ir kaip smagu skaityti, kai kitos komandos fanai pasveikina konkurentus su pergale. Bet Vaidoshius ar Forza Juvė egzistuoja kitoje dimencijoje ir to nepakeisi.
7 12 01-17 20:29
Kaulas sunim numestas ir loja kaip turi but. Geriausias pvz kai MU laimi,max 20komentaru,pralaimi 50+. Tai tik parodo,koks didis sis klubas,nes suniukai ateina palot tik gave kaula. Nebus Marcuso,turi pasitempti kiti,greenwoodas gal isaus,Martialis prieki perims. Komanda moka zaisti kontraatakom ir to manau vel uzteks.
Benderis
4 12 01-17 19:36
tema apie Rashforda bet ligonis apacioje sugebejo ir cia ikisti savo dievybe Gvardyjola ir barcelona... Vaidai , vel pamirsai vaistus isgerti ar jau jie nebeveiksmingi/ i tema - su rashfordu ar be jo , bet kokie taskai anfielde dabar atrodo kaip stebuklas todel galbut kaip tik nestandartine rikiuote gali inesti kazkokios sumaisties ir galbut netgi is to galima butu ispesti kazka, bet... sansu nedaug anyway..
Vaidoshius
19 11 01-17 15:49
Visur kalbama, kad Farcos dau.nai yra tragiškiausia valdžia visam futbole, bet manau ManUre balvonai galėtų drąsiai pasivaržyti Šaibų turi kaip šieno, eilė metų perka tik lavonų lavonus per šviesmetį nutolusius nuo top lygio, kažkas sveiku protu nesuvokiama kaip galima taip žlugdyti komandą Lygiaverčiai varžovai kovoje su Farcos pridurkais. Nenuostabu, kad ir aikštelėje rodomi rezultatai švelniai tariant nėra patys geriausi, Olė kad ir nėra topinis treneris, bet su tokių rąstu rinkiniu ir Guardiola turėtų problemų