Visos rungtynės
Ar treneris M.Arteta yra tinkamas "Arsenal" pasirinkimas?
  • Taip, perspektyvus ispanas sugrąžins klubą į pergalių kelią
  • Ne, reikėjo rinktis labiau patyrusį strategą
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

M. Sarri nesijaudina dėl sirgalių reakcijos: "Man rūpi tik rezultatai"


2019-02-19 11:20:10 FA taurė Chelsea FC Maurizio Sarri

Maurizio Sarri treniruojamam Londono "Chelsea" klubui vėl teko susitaikyti su skaudžia nesėkme – pažeminimą praėjusį savaitgalį patyrusi "mėlynųjų" komanda šį pirmadienį pasitraukė iš FA taurės.

"Chelsea" futbolininkai savo žiūrovų akivaizdoje rezultatu 0:2 nusileido "Manchester United" komandai, kuri žengė į kitą taurės etapą.

Savo pasipiktinimą stratego atliekamu darbu jau išreiškė ir "Chelsea" sirgaliai, kurie necenzūriniais šūksniais pasmerkė italo futbolą. Po rungtynių su žurnalistais kalbėjęs M. Sarri kiek arogantiškai teigė, kad nesirūpina dėl fanų reakcijos, jo dėmesys yra sutelktas tik į rezultatų pagerinimą.

"Esu susirūpinęs tik dėl savo komandos rezultatų, o ne fanų. Aš puikiai suprantu jų situaciją, nes mūsų rezultatai nėra geri. Pasitraukėme iš FA taurės, todėl man ši reakcija yra supratama. Visgi vienintelis dalykas, dėl kurio aš turėčiau šiuo metu rūpintis, tai yra mūsų rezultatai", – pareiškė M. Sarri.

"Mėlynųjų" fanai skandavo "f*ck Sarri-ball". Paklaustas, ar prieš tai yra susidūręs su panašia sirgalių reakcija, italas atsakė: "Ne, tai pirmas kartas."

Vėliau kalbėdamas apie savo tolimesnę ateitį ir galimą atleidimą, M. Sarri pridūrė: "Dėl savo ateities buvau susirūpinęs, kai dirbau antroje Italijos lygoje. Dabar nejaučiu jokios baimės.

Aš negalvoju apie tai, kad bus priimta vadovybėje. Vienintelis dalykas, kuris man dabar rūpi, tai ruoštis rytojaus treniruotei ir toliau tobulėti kartu su žaidėjais, surasti daugiau ryžto ir agresijos. Viso to neturėjome, kai praleidome antrąjį įvartį."

"Chelsea" komandos jau ketvirtadienį "Stamford Bridge" stadione lauks atsakomosios Europos lygos rungtynės prieš "Malmo".

 

Straipsnio įvertinimas: 1 1
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (6) Seniausi (6) Geriausi (6) Anoniminiai (4)

0 6 02-19 13:34
As manau alonso jam reguleriai kokiu cigaru nuperka ar kas kad jis starte losiaDD tas pats ir su jorginho juk anglijoj brangu
0 5 02-19 13:35
Ziauru bet rezultatai tikrai labai prasti neveltui mes pykstam ,bet reikia teigiamu rezultatu taip gedinga isvien pralaimineti
0 3 02-19 14:46
2017:Wenger out 2018:Mourinho out 2019:Sarri out?
0 2 02-19 15:54
Jeigu jau fanai uždainavo tai viso gero
Tiesto
1 3 02-19 15:09
OK Sarri, tu tik nieko nekeisk. Leisk toliau lavonus Jorginho ir Alonso i aikštę, toliau žaisk su 13 žaidėjų ir toliau būk pats teisingiausias.