Kas lemia tokį prastą rinktinės žaidimą?
  • Trenerių štabui nepavyksta tinkamai paruošti komandos
  • Individualios žaidėjų klaidos
  • Rezultatai yra dėsningi - nesame pajėgus konkuruoti tokiame lygyje
  • Sunku pasakyti

Visos apklausos

M. Sarri: "Suklydau, sakydamas, kad Hazardas yra vienas geriausių žaidėjų Europoje"


2018-09-16 13:07:05 Eden Hazard Premier League Chelsea FC

Londono "Chelsea" treneris Maurizio Sarri po penktos pergalės iš eilės juokaudamas spaudos konferencijoje sakė, kad suklydo sakydamas, kad Edenas Hazardas yra vienas geriausių žaidėjų Europoje.

Strategas pasitaisė ir teigė, kad belgas šiuo metu apskritai yra geriausias futbolininkas Senajame žemyne.

E. Hazardas savo "hat-tricku" prisidėjo prie "Chelsea" pergalės rezultatu 4:1 prieš "Cardiff". Žaidėjo sportine forma šį sezoną nuteikia pozityviai visus "mėlynųjų" gerbėjus - jau įmušti penki įvarčiai.

"Iš pradžių sakiau, kad Hazardas yra vienas geriausių žaidėjų Europoje. Dabar pakeičiau savo nuomonę ir manau, kad jis yra geriausias.

Galvoju, kad jis gali toliau tobulėti ir tapti dar geresniu. Jis gali sutaupyti gerokai daugiau energijos, kai žaidžia tik varžovų aikštės pusėje.

Manau, kad jis šį sezoną gali peržengti 30-35 įvarčių ribą", - teigė M. Sarri.

Straipsnio įvertinimas: 10 0

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.  Komentatoriai laimi prizus Registruokis.
:)
5 38 09-16 13:55
Nu si sezona tai neabejotinai geriausias Anglijos lygoi zaidejai kolkas. Tikiuosi ir toliau taip pat zais ir pasieks 30-35 ivarciu riba, nes iki geriausiu planetos zaideju jam ir truko daugiau ivarciu, o daugiau viska jis turi!
6Nebusiu
0 16 09-16 15:20
Formoj geroj dbr iš po WC. Įdomu ar pavyks jam ir visai Chelsea išlaikyti tokius rezultatus ir po kalėdų. Labai fiziškas žaidėjas.
euras
2 7 09-16 17:26
Mayhemaz:
Vistik likciau prie nuomones, vienas geriausiu. Geriausias nebutu mushes pendelio, o ta leistu padaryt komandos draugui.
cia gali but kvailiausias visu laiku komentaras parasytas internete.
s
4 9 09-16 14:34
Mayhemaz:
Vistik likciau prie nuomones, vienas geriausiu. Geriausias nebutu mushes pendelio, o ta leistu padaryt komandos draugui.
Nu cia is tu atveju kai mato zmogus tema ir reikia butinai jam pakomentuot, bet nezino ka. Lik tu prie savo debiliskos nuomones ir nekomentuok geriau nieko
...
4 3 09-16 15:38
Mayhemaz:
Vistik likciau prie nuomones, vienas geriausiu. Geriausias nebutu mushes pendelio, o ta leistu padaryt komandos draugui.
Komandos draugai suteike proga pelnyt hat-tricka zasies kiausini tu... Tokiose situacijose kai zaidejas imuses 2 golus ir skiriamas pendelis 99proc stoja must tas kuris jau 2 sumuses nes komandos draugai leidzia proga hat-tricka pelnyt.