Visos rungtynės
Kurią komandą palaikysite UEFA Čempionų lygoje?
  • "Barcelona"
  • Turino "Juventus"
  • Madrido "Real"
  • Miuncheno "Bayern"
  • Paryžiaus "Saint Germain"
  • "Liverpool"
  • "Manchester City"
  • Madrido "Atletico"
  • Londono "Chelsea"
  • Kitą

Visos apklausos

"Man City" vasarą laukia tikras apsivalymas - klubą gali palikti beveik 20 žaidėjų


"Manchester City" strategas Pepas Guardiola yra pasiryžęs iš pagrindų atnaujinti komandos sudėtį. Anot itin patikimo Anglijos dienraščio "The Guardian" , vasarą "miestiečių" gretas gali palikti net 18 futbolininkų.

Šių išsiskyrimų priežastys įvairios - su dalimi žaidėjų nebus pratęsti kontraktai, keli kiti negrįš į ekipą pasibaigus jų nuomai, o dar viena grupelė tiesiog nebefigūruoja trenerio planuose.

Artimiausiu metu baigsis Yaya Toure, Gaelio Clichy, Pablo Zabaletos, Willy Caballero, Jesuso Navaso, Bacary Sagna bei Tosino Adarabioyo sutartys. 

Kitiems klubams šiuo metu paskolinti Joe Hartas, Eliaquimas Mangala, Samiras Nasri, Wilfriedas Bony ir Jasonas Denayeras aiškios ateities "Man City" gretose taip pat neturi.

Galiausiai, Guardiola taip pat svarsto, ką daryti su nuolat traumuotais Sergio Aguero bei Vincentu Kompany ir dėl kitų priežasčių neįtinkančiais Aleksandaru Kolarovu, Fabianu Delphu, Fernando bei Kelechi Iheanacho.

Nors šis sąrašas atrodo itin ilgas, tačiau didžioji jo dalis komandą tikrai paliks. Jos atnaujinimui tarpsezonio metu Guardiola turėtų gauti apie 150 mln. svarų sterlingų.

Straipsnio įvertinimas: 1 3
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (1) Seniausi (1) Geriausi (1) Anoniminiai (23)

Vaidoshius
31 9 03-16 21:49
Blia, toks vaizdas komentaruose, kad visi atchodai su 6-ių klasių išsilavinimo emigravę į salyną laižyti negrų tulikų atėjo pavemti, visiški šūdai ir nusišnekėjimai Parašyta jums šiukšlėms juoda ant balto, kad GALI palikti komandą. Guardiola jau kokia 30-40 kartų kartojo, kad su niekuo nesidera ir viską spręs po sezono, o jeigu kas norės tepti slides tegul tepa, jam pochui Dar kiti apsišikę atsilupėliai šneka apie gretų perrikiavimą, perikiuojam gretas iš Sagną į Zabaletą ir iš Kolarovo į Clichy, tik visi dar vienais metais labiau nukaršę negu šį sezoną Vapše top4 $hitty matytų kaip savo ausis be veidrodžio. Imti malkinę be problemų $hitty reikėtų vieno gero CB, ne vos pabėgančių LB ir RB bei galbūt vieno CM/DM. Kaip ir keturi nauji žaidėjai, pasiima Bernatą su Kimmichu, Laporte ir Belleriną, po 3-4 sezonų šluotų viską kaip FM Guardiola kaip tik naujam interviu sakė, kad jeigu pirks, tai pirks tik jaunus žaidėjus ir augins komandą. Taip pat ir pats $hitty turi daug jaunų talentų, Guardiola yra mėgėjas išauginti žvaigždes iš jaunų žaidėjų, nenustebčiau, jeigu kitą sezoną kažkas sužibės pirmoj komandoj.