Visos rungtynės
Šį sezoną labiausiai domėsitės:
  • "Serie A" čempionatu
  • Anglijos "Premier" lyga
  • "La Liga"
  • Bundeslyga
  • "Ligue 1" pirmenybėmis
  • A lyga
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

"Man United" gali prisivilioti dar vieną "Chelsea" narį


Anglijos dienraštis "Daily Express" praneša, jog "Manchester United" nusitaikė į dar vieną Londono "Chelsea" žaidėją Davidą Luizą. "Raudonųjų velnių" gretas anksčiau šią vasarą jau papildė atraminis saugas Nemanja Matičius.

Pastarąjį persiviliojo treneris Jose Mourinho, kuris dabar ėmė atidžiai stebėti ir vidurio gynėjo situaciją. Brazilo santykiai su "aristokratų" vairininku Antonio Conte nėra patys geriausi - prieš dvi savaites jis net nebuvo įtrauktas į komandos sudėtį.

Pasak pranešimų, Luizas reiškė abejones dėl stratego pasirinktos taktikos UEFA Čempionų lygos mače prieš "Roma", kurį sostinės futbolininkai pralaimėjo rezultatu 3-0.

Jeigu Mourinho planas pavyktų, 30-metis "Chelsea" paliktų jau antrą kartą. Po trijų sezonų šiame klube persikėlus iš Lisabonos "Benfica" gynėjas dvejus metus atstovavo "Paris Saint-Germain", kol jį susigrąžino Conte. Visgi, dabar Luizas gali pasekti Matičiaus pėdomis.

Iki konflikto su treneriu Brazilijos rinktinės narys visuose turnyruose šį sezoną buvo sužaidęs 12 susitikimų.

Straipsnio įvertinimas: 4 3

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.  Komentatoriai laimi prizus Registruokis.
Aldevinas
5 21 11-17 15:44
:):
Gurdiola sulypdė tikrai ispudinga ataką, centras stiprus. tuoj dar susitvarkys gynyboje ir manau anglijoje nebus lygiu
Prie ko cia cigonas ir MU?
Dvds
5 17 11-17 17:08
MCsirgalius:
Autobusui gyneju niekados nebus per daug :D
Pats megejas rasyt, kad jei ne MU tema, tai kam cia komentuojat MU fanai. Pats atvirksciai daro. + Pastebejau, kad Man City fanai naudoja tiek pat prikolu, kiek turi Premier league titula - 1 ir ta pati.
Ce
1 3 11-17 19:11
MCsirgalius:
čiaip 4 nu bet whatewer....
Tu pasimokink rašyti.
3 4 11-17 18:02
Dvds:
Pats megejas rasyt, kad jei ne MU tema, tai kam cia komentuojat MU fanai. Pats atvirksciai daro. + Pastebejau, kad Man City fanai naudoja tiek pat prikolu, kiek turi Premier league titula - 1 ir ta pati.
Tai, kad MC turi 2 Premier lygos titulus
Kaunas 74
3 0 11-18 13:54
Butu nesmagu jeigu Davidas dingtu is Chelsea gretu.Kaip sakoma svajoti nedraudziama-taip kad tik pasvajoti Manchester United Sliuhos gali