• Neturiu nuomonės

"Man Utd" patyrė pirmąjį pralaimėjimą Europos lygoje

2019-11-28 19:58:03 Europos lyga

Ketvirtadienį startavo penktasis UEFA Europos lygos grupių etapo turas.

Pirmąjį pralaimėjimą šį sezoną šiame turnyre patyrė "Manchester United" ekipa, kuri išvykoje rezultatu 1:2 nusileido "Astana" futbolininkams.

Be didžiosios dalies pagrindinių savo futbolininkų žaidę "raudonieji velniai" 10-ąją minutę išsiveržė į priekį po Jesse Lingardo įvarčio. Tai buvo vienintelis tikslus smūgis pirmajame kėlinyje.

55-ąją minutė Tahithas Chongas turėjo puikią galimybę padvigubinti svečių pranašumą, tačiau nesugebėjo iš kelių metrų pataikyti į tuščius vartus, o jau kitos atakos metu "Astana" rezultatą išlygino, kai pasižymėjo Dmitri Shomko.

62-ąją minutę šeimininkai išsiveržė į priekį, kuomet itin nepasisekė "Man Utd" gynėjui Di'Shonui Bernardui, kuris nukreipė kamuolį į savo vartus.

Svečiai mačo pabaigoje spaudė varžovus bei stengėsi išlyginti rezultatą, tačiau to padaryti nepavyko, o savo progų kontratakose rasdavo ir "Astana".

Kazachstano čempionams tai yra pirmieji iškovoti taškai Europos lygoje šį sezoną.

Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (2) Seniausi (2) Geriausi (2) Anoniminiai (20)

euras
 euras
10 12 11-28 23:54
6 debiutai siandien buvo, jauniausia visu laiku united sudetis europos turnyruose, dave vaikam pazaist ir tiek.
15 12 11-28 20:37
Na nezinau, komandai reik pergaliu, nesvarbu kur ir pries ka, jai ju reik, del fanu del saves ir jie paleidzia jaunima pasiganyt. Pralaimejimas esmes gal ir nekeocia turnyro lenteleje, bet vel pralaimejimas. Reik slifuot turima sudeti o ne ekspermentuot, nes statistika Sulsiro tikrai sudina.