Visos rungtynės
Ar treneris M.Arteta yra tinkamas "Arsenal" pasirinkimas?
  • Taip, perspektyvus ispanas sugrąžins klubą į pergalių kelią
  • Ne, reikėjo rinktis labiau patyrusį strategą
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

Mančesterio derbyje – "Man Utd" ekipos triumfas


Naujausi (27) Seniausi (27) Geriausi (27) Anoniminiai (70)

0 1 12-08 11:17
Jei siandien Lesteris laimi, jau ir City nuo lesterio ant 6 gauna
CaptainAmerica
0 5 12-08 10:38
Saunuoliai united zaide tikrai neblogai. Man shity panasu kad kovos ne del titulo o del vietos ketverte si sezona Pepfeilas kaltina kaip visalaik kitus bet ne save.
Anbo
0 11 12-08 09:12
Manchester United! smagu kai laimi prieš Šitį
0 5 12-08 01:34
Vaidosiau, nusisluok tas ***io asaras viena kart..
 Gerard
0 16 12-08 01:21
Rekomendacija Vaidoshiui: NEBEŽIŪRĖK "MALKINĖS" LYGOS. Taip ar taip žinai, kad ten viskas pastatyta prieš Guardiolą. Patausok nervus, nes vistiek nieko nepakeisi. Žiūrėk Barsą "konkurencingiausioje" lygoje ir mėgaukis Messi fenomenu (apie Messi be sarkazmo). Per paskutinius 15 metų La lygą laimėjo tik Barsa ir RM su vieno sezono išimtimis Atletiško. Lygiai kaip "atbrosų ir pensininkų lygoje"(tavo žodžiais). Per tą laikotarpį EPL laimėjo 5 (PENKIOS) skirtingos komandos. Tiesa, Lesteris tik 1 kartą.
Vaidoshius
33 4 12-08 00:22
Šiukšlės savam stiliuje Ant kiek Guardiola sunaikino malkinę, kad tokius šūdus išvemti, pagal šiukšlių logiką (atsiprašant už tą žodį) jeigu $hitty gynėjų linija dar papildomai išretinta truamų yra lentelės dugno komandų lygio, tai FA bachūrai gali daryti ką nori??? Ta prasme?? Kuo čia susiję b.liat Taip, $hitty gynyba prasta, abu Bayernlygos sezonus ji buvo prasta, čia visiškai nieko naujo. Taip, dėl nuolatinės traumų epidemijos komanda nepagauna ritmo, nieko nepadarysi, NeVARpoolio medkirčiai sulaužė vieną pusmečiu, Laporte susilaužė pats pusmečiui, visko pasitaiko. Bet koks su tuo ryšys FA bachūrų apgailėtino NeVARpoolio traukimo/tuo pačiu $hitty žlugdymo ir minėtos $hitty situacijos?? ABSOLIUTUS NULIS. Kodėl FA bachūrai dūchina $hitty, bet kalti dėl to lieka patys $hitty?? Pyzdiec šiukšlės vemia šūdus, kuriais net patys netiki Galima tik įsivaizduoti kiek būtų čia privemta komentarų, jeigu taip katastrofiškai būtų traukiami patys $hitty Komentarų zona sprogtų nuo vemalų, 500+ būtų. Bet dabar traukiami tik nuskriausti vargšai NeVARpool, kurie neišleidžia nei centro gerindami transferų rekordus vieną po kito ir mokėdami didžiausias algas po ManUre malkinėje. Pajabat būtų, jeigu $hitty nelaimėtų titulo švarioje kovoje, visko laimėti negali, ypač sudaužyti "konkurencingiausią" lygą be jokio gailesčio trečius metus iš eilės, bet kai tokie šūdai darosi, tai biški šlykštu net žiūrėti. Arba bent jau nors kelias rungtynes būtų teisėjai $hitty ištempę Absoliutus dūchinamas iš FA bachūrų pusės, juk čia šiandien ne pirmas ir ne paskutinis mačas spėju kada $hitty bus palaidoti FA bachūrų. Čia net buvo replikų iš NeVARpoolio pusės, kad "mum po.chui, kad FA bachūrai įdės titulą į kišenę, niekas to neprisimins vistiek", tai jeigu nuo to jums geriau miegasi man asmeniškai po.chui
0 0 12-08 00:07
Jesusas palyginus su Aguero atrodo apgailetinai, jokio judejimo, sedi baudos aikstelej prie stambesniu gyneju ir tiek, atrodo, kad lauktu tik aukstu kamuoliu ar kokios chaliavos
 0000
0 10 12-07 23:58
Vaidoshius:
Neduoda FA bachūrai $hitty net šanso pakovot, ant tiek sudaužė Bayernligą porą metų, kad jau nebenori palikti jokių šansų NeVARpoolio amžiaus fl.opui praėjusį sezoną, kai prapiso laimėtą čempionatą per mėnesį laiko. Įvedus VAR`ą manau Guardiola galvojo, kad pagaliau viskas susitvarkys ir nebus praėjusio pavasario fokusų, kai FA bachūrai darė viską ką galėjo, kad sužlugdyt $hitty, jeigu ne apgailėtini teisėjai, $hitty vėl būtų +15-20 taškų pabaigę sezoną, nes ir traumų nebuvo. Bet ant galo pasirodo, kad atsiradus VAR`ui dar į chujovesnę pusę viskas pasidarė :D Nežinau ar buvom matę kraupesnius teisėjų šou negu šį sezoną malkinėj $hitty + NeVARpoolio rungtynėse, ko gero tik UEFAdrid šiukšlių cirkai ČL lenkia šitą farsą. Jau negana to, kad $hitty ir taip traumų nukamuoti, ypač gynėjų linija, tai vienas, tai kitas, Laporte išvis pusmečiui, tai dar ir FA bachūrai šėlsta :D Toks iššūkis ko gero per didelis net ir Guardiolai. Turės progą koncentruotis į ČL, atkrintamosios tik po poros mėnesių kada kaip tik grįš Laporte, bėt vėlgi reikės laiko, kol jis vėl sugrįš į vėžias, pusė metų čia ne juokas bet kam. Kas dėl grajaus tai manau Guardiolai taip pat laikas (jau senai buvo) susivokti, kad $terlingo malka reikia raukti kuo greičiau, $terlingas šioje komandoje neliečiamas tarsi būtų Messi, bet vienas yra geriausias visų laikų, o kitas tik pervertintas malkinės lavonas :D Walkerio tema turbūt jau išsemta, ką jis daro aikštelėje, tiesiog vagia šeichų pinigus vidury baltos dienos. Nu gal Zinchenko sugrįš pagaliau, biški apmažins pažarų skaičių :D O dar Stonesas iškrito, jeigu Zinchenko dar nebūtų pasiruošęs, kitose rungtynėse potenciali $hitty gynėjų linija Walkeris-Otmanedi-Fernandinho-Angelino :D :D :D :D Čia malkinės dugno komandų lygio sastavas :D Aišku ir šiaip nėra suvokiama kaip Guardiola beviltiškai sudaužė malkinę su tokiu gynėjų sastavu, kur ne visi net gynėjai, sveiku protu ir logika nesuvokiama. O dar paskui kai kiti egZpertai aiškina, kad Allisonas geresnis už Edersoną, manau net ir arkliui būtų aišku, jeigu sukeisti gynėjų linijas katras vartininkas praleis mažiau golų :D NeVARpooliui lieka vieninteliai konkurentai Leicestris, kurie gali kažką parodyti, nes nelošia Europoje, turėtų būti šviežesni, bet ir tuo NeVARpoolis gėdingai apvogė, net ir tokiems varguoliams FA bachūrai neduoda progos kovot lygiom jėgom be papildomos pagalbos.
Tu protine negalia turi ar siaip nesugebi primt garbinamos komandos pralaimejimo? Bent pats supranti ka parasei? Pagal tave puse startines sudeties lavonai arba bloga sezona zaidziantys, gynyba tragiska, bet pralaimi tik todel, kad kazkokie sizofrenijos padariniai FA bachurai taip nori.

0 1 12-07 22:32
Oi, čia neturėjo būti komentaras Kenedžiui
0 2 12-07 22:31
Kenedis:
prisimenu laikus kai 2005-2010 metais kai EF.lt vykdavo karstos diskusijos ir kartais po rungtyniu praleisdavau kone tiek pat laiko skaitant visus surasytus komentarus. O dabar visokie vaidoshiai ir forzos - troliai kazkoki brieda raso ir niekam nera noro jungtis i tas diskusijas. Siaip man patinka tavo komentarai Vaidoshiau, tik jau kaip uzsivedes ta pati kartoji ir kartoji, ir dar labai subjektyviai ir neracionaliai viska vertini.
Viskas artėja link savo vietų. Top 6 jau formuojasi tas pats. Dar Arsenalas pasikels, o manau tikrai pasikels, ir bus status q. Na vienintelis Lesteris įsimaišęs ir vargu ar beiškris iš š-tuko.
1 19 12-07 22:21
prisimenu laikus kai 2005-2010 metais kai EF.lt vykdavo karstos diskusijos ir kartais po rungtyniu praleisdavau kone tiek pat laiko skaitant visus surasytus komentarus. O dabar visokie vaidoshiai ir forzos - troliai kazkoki brieda raso ir niekam nera noro jungtis i tas diskusijas. Siaip man patinka tavo komentarai Vaidoshiau, tik jau kaip uzsivedes ta pati kartoji ir kartoji, ir dar labai subjektyviai ir neracionaliai viska vertini.
7 7 12-07 22:21
Ant kiek nusivažiavęs MC su Pepu, kad be penalčių nebegali mušti ir laimėti. Anksčiau, kiek reikėdavo, tiek primušdavo ir gale rungtynių daug ištraukdavo. Lygiai kaip dabat Liverpool. Taip, MU šiandien išvengė, sakyčiau, akivaizdaus penalčio pirmo kėlinio pabaigoje. Ir galima samprotauti, kad tašką būtų iškovoję MC. Bet MU ir iš Liverio 2 taškus pavogė, kai akivaizdžios baudos VAR nefiksavo viduryje aikštės.
 Hash
2 12 12-07 22:04
Ecx kaliosiau tu kaliosiau. Lyg ir noris diskutuot su tavim bet cia tas pats atvejis kai vasaros 5 sestos palatos gyventojui aiskint kad jis visgi ne napaleonas. Snekiek kiek nori bet jis savam pasauly napoleonas ir viskas. Las liecia city tikrai turbut stipriausia komanda pagal meistriskuma. Tik va smegeneles pagal si scenariju vercia mizt i bata. Ir sis sezonas drasiai sakau pl yra palaidotas. Nes kad smegenis atvesins nematau sansu...
Vaidoshius
59 4 12-07 21:43
Neduoda FA bachūrai $hitty net šanso pakovot, ant tiek sudaužė Bayernligą porą metų, kad jau nebenori palikti jokių šansų NeVARpoolio amžiaus fl.opui praėjusį sezoną, kai prapiso laimėtą čempionatą per mėnesį laiko. Įvedus VAR`ą manau Guardiola galvojo, kad pagaliau viskas susitvarkys ir nebus praėjusio pavasario fokusų, kai FA bachūrai darė viską ką galėjo, kad sužlugdyt $hitty, jeigu ne apgailėtini teisėjai, $hitty vėl būtų +15-20 taškų pabaigę sezoną, nes ir traumų nebuvo. Bet ant galo pasirodo, kad atsiradus VAR`ui dar į chujovesnę pusę viskas pasidarė Nežinau ar buvom matę kraupesnius teisėjų šou negu šį sezoną malkinėj $hitty + NeVARpoolio rungtynėse, ko gero tik UEFAdrid šiukšlių cirkai ČL lenkia šitą farsą. Jau negana to, kad $hitty ir taip traumų nukamuoti, ypač gynėjų linija, tai vienas, tai kitas, Laporte išvis pusmečiui, tai dar ir FA bachūrai šėlsta Toks iššūkis ko gero per didelis net ir Guardiolai. Turės progą koncentruotis į ČL, atkrintamosios tik po poros mėnesių kada kaip tik grįš Laporte, bėt vėlgi reikės laiko, kol jis vėl sugrįš į vėžias, pusė metų čia ne juokas bet kam. Kas dėl grajaus tai manau Guardiolai taip pat laikas (jau senai buvo) susivokti, kad $terlingo malka reikia raukti kuo greičiau, $terlingas šioje komandoje neliečiamas tarsi būtų Messi, bet vienas yra geriausias visų laikų, o kitas tik pervertintas malkinės lavonas Walkerio tema turbūt jau išsemta, ką jis daro aikštelėje, tiesiog vagia šeichų pinigus vidury baltos dienos. Nu gal Zinchenko sugrįš pagaliau, biški apmažins pažarų skaičių O dar Stonesas iškrito, jeigu Zinchenko dar nebūtų pasiruošęs, kitose rungtynėse potenciali $hitty gynėjų linija Walkeris-Otmanedi-Fernandinho-Angelino Čia malkinės dugno komandų lygio sastavas Aišku ir šiaip nėra suvokiama kaip Guardiola beviltiškai sudaužė malkinę su tokiu gynėjų sastavu, kur ne visi net gynėjai, sveiku protu ir logika nesuvokiama. O dar paskui kai kiti egZpertai aiškina, kad Allisonas geresnis už Edersoną, manau net ir arkliui būtų aišku, jeigu sukeisti gynėjų linijas katras vartininkas praleis mažiau golų NeVARpooliui lieka vieninteliai konkurentai Leicestris, kurie gali kažką parodyti, nes nelošia Europoje, turėtų būti šviežesni, bet ir tuo NeVARpoolis gėdingai apvogė, net ir tokiems varguoliams FA bachūrai neduoda progos kovot lygiom jėgom be papildomos pagalbos.
FenomenoR9
1 11 12-07 21:42
na va prisikalbejo Rytis Vysniauskas podkaste
12