Kurią komandą palaikysite A lygos čempionate?
  • Vilniaus "Riterius"
  • Marijampolės "Sūduvą"
  • Gargždų "Bangą"
  • Vilniaus "Žalgirį"
  • "Kauno Žalgirį"
  • "Panevėžį"
  • Nepalaikysiu nė vienos

Visos apklausos

Mažumoje likusi "Brescia" neatsilaikė prieš "Juventus"


Naujausi (10) Seniausi (10) Geriausi (10) Anoniminiai (12)

0 1 02-17 11:14
Kaip ir kiekvienoj lygoj yra issisokeliu,bet juk visada argumentai naudojami savo naudai. Getafa la lygoj, Shefield UTD EPL’e, bet cia tu faktu minet nereikia,nes jie nenaudingi. Pastovus sudu pilimas ir argumentai prasilenkiantys su normalia logika. Vienintele isvada persasi,kad tu boba,nes tik jos pasizymi sia savybe.
Jaycob
0 1 02-17 10:11
Gaidoshiau ksanakso pagert tau reiktu. Tu isvis apart medziu lygos savo kazka supranti? Gerai kad tavo ta sudklubi is eu turnyru pasalins bent trumpam.
0 3 02-17 06:33
Vaidoshius:
Hg, kad Italijoje geros gynybos čia jau toks pat sulaužytas mitas kaip malkinė konkurencingiausia lyga, https://www.90min.in/posts/6380147-rankings-europe-s-top-five-leagues-by-goals-per-game-ratio-in-2018-19 net ir La Ligoje komandos geriau ginasi negu pensininkų lygoje. Bayernligoje savaime suprantama mažiausia dėmesio skiriama gynybai, labiausiai atviras futbolas turbūt negu visur :D Antroj vietoj dėsningai malkinė kur užkočioti begalviai gyvuliai su itin žemais intelekto koeficientais žemę aria.
Pensininkai kurie tvarkys barca DD
2 4 02-16 23:39
Vaidoshius:
Hg, kad Italijoje geros gynybos čia jau toks pat sulaužytas mitas kaip malkinė konkurencingiausia lyga, https://www.90min.in/posts/6380147-rankings-europe-s-top-five-leagues-by-goals-per-game-ratio-in-2018-19 net ir La Ligoje komandos geriau ginasi negu pensininkų lygoje. Bayernligoje savaime suprantama mažiausia dėmesio skiriama gynybai, labiausiai atviras futbolas turbūt negu visur :D Antroj vietoj dėsningai malkinė kur užkočioti begalviai gyvuliai su itin žemais intelekto koeficientais žemę aria.
O tu su bybiu zeme ari
Vaidoshius
5 2 02-16 22:52
Hg, kad Italijoje geros gynybos čia jau toks pat sulaužytas mitas kaip malkinė konkurencingiausia lyga, https://www.90min.in/posts/6380147-rankings-europe-s-top-five-leagues-by-goals-per-game-ratio-in-2018-19 net ir La Ligoje komandos geriau ginasi negu pensininkų lygoje. Bayernligoje savaime suprantama mažiausia dėmesio skiriama gynybai, labiausiai atviras futbolas turbūt negu visur Antroj vietoj dėsningai malkinė kur užkočioti begalviai gyvuliai su itin žemais intelekto koeficientais žemę aria.
CaptainAmerica
11 4 02-16 20:41
Vel čia kliedi "analitikai" visokie kur apie italijos lyga neturi jokio supratimo. Čia ateina tokie ekspertai kaip "gaidoshius" kaskart pasakyti kad komanda rodo xujoviausius rezultatus nuo 1 pirmojo pasaulinio karo ar siaip kokia pilnaties marazma isvemti. Brescia paciam dugne ir panasu po sezono keliaus i seria b. Topine lygos iveike autsaiderius. Kokiu cia nesamoniu reikia prisigalvoti.
8 8 02-16 19:24
Vaidoshius:
Kad Verona nebūtinai rodiklis, ne paslaptis, kad su Penaldo rąstu komandos demonstruoja chujoviausius rezultatus per daugelį metų, čia jo firminis ženklas. Bet iš esmės Rubentuso makleriai Tapinaldo inkaro dėka kosTminiu greičiu praranda top komandos vardą, o dar pagalvojus, kad per šitą arogantišką šiukšlę vos Dybala nebuvo parduotas :D Absoliutus ablomas būtų. Dybala eilinį kartą pademonstravo Penaldo malkai kaip reikia realizuoti baudos smūgius, senukas Sarri kaip visada negali prieštarauti valdžiai ir atimti iš šito lavono baudos smūgių pareigas, tai vėlgi ženkliai silpnina komandą. Sveikatos Sarriui ir kantrybės komandos draugams pakęsti marketingo projektą :D Jei į temą Parma toliau siaučia, vis nesugrįžta visi starto žaidėjai dėl traumų, situacija sunki, bet iš komandos spaudžiamas absoliutus maksimumas. Kita vertus perpuvusi pensininkų ir atbrosų lyga yra tokia silpna, kad net Parma, o juo labiau ta pati Verona, kuri ką tik atėjo iš Serie B, sugeba daužyti dėl EL vietų :D Verta pažymėti, kad Veronos sudėtis ant popieriaus yra 17-18 pagal pajėgumą lygoje. Kraupu :D
Bet rezultatai geresni nei barcos kaip paaiskinsi? dDD
Vaidoshius
10 8 02-16 19:21
Kad Verona nebūtinai rodiklis, ne paslaptis, kad su Penaldo rąstu komandos demonstruoja chujoviausius rezultatus per daugelį metų, čia jo firminis ženklas. Bet iš esmės Rubentuso makleriai Tapinaldo inkaro dėka kosTminiu greičiu praranda top komandos vardą, o dar pagalvojus, kad per šitą arogantišką šiukšlę vos Dybala nebuvo parduotas Absoliutus ablomas būtų. Dybala eilinį kartą pademonstravo Penaldo malkai kaip reikia realizuoti baudos smūgius, senukas Sarri kaip visada negali prieštarauti valdžiai ir atimti iš šito lavono baudos smūgių pareigas, tai vėlgi ženkliai silpnina komandą. Sveikatos Sarriui ir kantrybės komandos draugams pakęsti marketingo projektą Jei į temą Parma toliau siaučia, vis nesugrįžta visi starto žaidėjai dėl traumų, situacija sunki, bet iš komandos spaudžiamas absoliutus maksimumas. Kita vertus perpuvusi pensininkų ir atbrosų lyga yra tokia silpna, kad net Parma, o juo labiau ta pati Verona, kuri ką tik atėjo iš Serie B, sugeba daužyti dėl EL vietų Verta pažymėti, kad Veronos sudėtis ant popieriaus yra 17-18 pagal pajėgumą lygoje. Kraupu

8 7 02-16 19:07
Analitikas:
Bet tai ant kiek silpnos Serie A dugninės komandos.. Grynas mėgėjų futbolas kraupu žiūrėti. Paimkime kaip pavyzdį la ligą bei premier tai ten net dugninės turi pakankamai įgūdžių bei kiaušus pakenkti grandams :)
Barca patvarkyti uztektu igudziu
Analitikas
27 25 02-16 18:00
Bet tai ant kiek silpnos Serie A dugninės komandos.. Grynas mėgėjų futbolas kraupu žiūrėti. Paimkime kaip pavyzdį la ligą bei premier tai ten net dugninės turi pakankamai įgūdžių bei kiaušus pakenkti grandams