Visos rungtynės
Kurią komandą palaikysite A lygos čempionate?
  • Vilniaus "Riterius"
  • Marijampolės "Sūduvą"
  • Gargždų "Bangą"
  • Vilniaus "Žalgirį"
  • "Kauno Žalgirį"
  • "Panevėžį"
  • Nepalaikysiu nė vienos

Visos apklausos

M.Vorobjovas: sunku paaiškinti, kada įvyko šuolis mano karjeroje


2019-03-20 19:36:44

Vilniaus „Žalgirio“ gretas prieš sezoną papildęs Lietuvos rinktinės saugas Modestas Vorobjovas rubrikoje „Pažintis su naujoku“ atskleidė dar negirdėtas detales apie savo karjerą ir tai, kas iš tiesų vyko šiame tarpsezonyje.

Dabar 23-ejų M. Vorobjovas niekada nežaidė Lietuvos jaunimo rinktinėse, o būdamas 12-os nepateko į Nacionalinę futbolo akademiją. Tačiau išbandymai jaunojo futbolininko nepalaužė, netgi priešingai – užgrūdino ir skatino dar atkakliau siekti savojo tikslo.

„Esu vilnietis, užaugau ir šiuo metu gyvenu Lazdynų rajone. Mano tėtis yra futbolo treneris, tad treniruotes pradėjau lankyti būdamas vos ketverių. Vėliau nepraėjau atrankos į taip vadinamą geriausią Lietuvos akademiją Kaune, tačiau 14-os išvykau į Šiaulius ir 17-os jau debiutavau A lygoje“, - apie karjeros kelią pasakoja saugas.

Nors šiuo metu M. Vorobjovas yra svarbi Lietuvos futbolo rinktinės dalis, tačiau apsivilkti jaunimo rinktinės marškinėlių jam taip ir nepavyko.

„Su laiku susitaikiau, kad nesu kviečiamas ne dėl sportinio principo. Žinoma, visada norėjau ginti savo šalies garbę, tačiau jaučiau, kad visa tai buvo dėl kitų, ne sportinių, o kitų priežasčių“, - atviravo jis.

Tačiau sunkus darbas treniruotėse davė savo. Jo sėkmingas žaidimas „Šiaulių“ gretose neliko nepastebėtas ir talentingą jaunuolį į savo gretas pasikvietė „Trakų“ klubas. Čia jis netruko įsitvirtinti ir apie save privertė kalbėti vis garsiau.

„Man sunku paaiškinti, kada įvyko tas šuolis mano karjeroje. Jau būdamas 17-os žaidžiau A lygoje, tačiau atsiskleisti vienoje stipriausių šalies komandų, žinoma, yra lengviau. „Trakų“ sudėtyje ypatingai įsiminė žygis Europoje“, - pasakojo M. Vorobjovas.  

Prieš šį sezoną futbolininkas papildė Vilniaus „Žalgirio“ gretas, tačiau tarpsezonyje netrūko gandų apie kitas galimas karjeros stoteles. Savaitinėje rubrikoje „Pažintis su naujoku“ Modestas sutiko pasidalinti, kaip viskas vyko iš tiesų.

„Pasibaigus sezonui praktiškai iš karto pradėjau šnekėti su Vilniaus „Žalgiriu“ apie galimą persikėlimą į Vilnių. Vis tik man reikėjo pagalvoti, ir sporto direktoriui Deividui Česnauskiui pasakiau, kad laiko dar yra, palauksiu ir kitų variantų.

Sulaukiau pasiūlymo iš Rusijos pirmos lygos klubo Chabarovsko SKA. Tuo metu man tai atrodė gera galimybė, tačiau nuvykus į stovyklą Turkijoje pamačiau kitokį vaizdą. Tikėjausi, kad bus geriau. Tai nebuvo geriausias variantas pradėti legionieriaus karjerą. Po savaitės treniruočių Turkijoje turėjau kontraktą ant stalo, tačiau manęs netenkino nei komanda, nei sąlygos. Nusprendžiau išvykti. Gerai, kad neteko pabūti pačiame Chabarovske, prie Japonijos sienos“, - užkulisius atskleidė M. Vorobjovas.

„Iš Turkijos sugrįžau į Lietuvą ir nusprendžiau prisijungti prie „Žalgirio“. Tiesa, dar iki paskutinės dienos laukiau skambučio iš Škotijos. Nežinau, kiek tai buvo realu, bet galų gale pasirašiau sutartį su „Žalgiriu“. Labai dėl to džiaugiuosi, nes tai Lietuvos futbolo flagmanas. Gerai žaidžiant šiame klube vėliau gali išvykti į stipresnį čempionatą. Turėjau konkretų pasiūlymą iš Rumunijos aukščiausios lygos, bet įvertinau visus pliusus ir minusus. Manau, „Žalgiris“ man geresnis pasirinkimas“, - tikino jis.

Visą pokalbį su M. Vorobjovu žiūrėkite žemiau. Rubrikoje „Pažintis su naujoku“ kiekvieną trečiadienį turėsite galimybę susipažinti su vis kitu komandą papildžiusiu žaidėju.

Straipsnio įvertinimas: 3 1
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (1) Seniausi (1) Geriausi (1) Anoniminiai (5)

7 3 03-20 23:19
Pagal mane dar nebuvo. Perėjimas iš Trakų į Žalgiris nėr čia kažkas tokio super stebuklingo va jeigu į lenkijos komandoje sugebėtų isitvirtinti kaip Mazalas tada joo sutinku o čia dar anksti kalbėti