Visos rungtynės
Ar treneris M.Arteta yra tinkamas "Arsenal" pasirinkimas?
  • Taip, perspektyvus ispanas sugrąžins klubą į pergalių kelią
  • Ne, reikėjo rinktis labiau patyrusį strategą
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

N. Kante drovumas: komandos draugas už jį patį turėjo paprašyti, kad ir jam būtų leista paliesti taurę


Tikrieji herojai visada lieka už kadro - tokiu Prancūzijos rinktinėje yra ir N'Golo Kante.

Prancūzijos rinktinė vakar pasiekė svarbiausią pergalę per pastaruosius 20 metų - Didier Deschampso auklėtiniai iškovojo pasaulio čempionų titulą, finale rezultatu 4:2 įveikdami Kroatiją.

Apdovanojimų ceremonijoje buvo matyti, kaip pasaulio čempionų taurės iš savo rankų negali paleisti tokios socialinių tinklų žvaigždės kaip Paulis Pogba ar Benjaminas Mendy.

Savo ruožtu N. Kante drąsos tam padaryti neturėjo - Prancūzijos žiniasklaidoje rašoma, kad Stevene'as N'Zonzi buvo priverstas už patį N'Golo paprašyti kito komandos draugo, jog jis duotų paliesti taurę ir jam.

Savo darbštumu aikštėje išsiskiriantis N. Kante finale stipriai nesublizgėjo, tačiau kelyje iki jo jis buvo neabejotinai vienas geriausių prancūzų žaidėjų.

Straipsnio įvertinimas: 25 1
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (3) Seniausi (3) Geriausi (3) Anoniminiai (7)

Napalys
2 71 07-16 11:22
Juodadarbis, gerąja to žodžio prasme..
Azza
 Azza
3 41 07-16 12:06
"Apdovanojimų ceremonijoje buvo matyti, kaip pasaulio čempionų taurės iš savo rankų negali paleisti tokios socialinių tinklų žvaigždės kaip Paulis Pogba".... Anas jauciu iki iki dabar dar nepaleodo. O Kante mldc
MettaworIdpeace
7 6 07-16 16:33
Tikiuosi nepadarys klaidos ir nenueis i barsa. Nes ten visko reiks klaust mesio ar galima dar cipsu, ar galiu pepsio atsigert...