• Kitą

"Napoli" draugiškose rungtynėse sudavė smūgį "Liverpool" ekipai

2019-07-28 20:53:23 Liverpool FC S.S.C. Napoli

Edinburge ginklus tarpusavyje surėmė sezonui pasiruošimą tęsiančios "Liverpool" ir "Napoli" komandos.

Pasiruošimo cikle savo sirgalių nedžiuginanti "Liverpool" komanda patyrė skaudų pralaimėjimą prieš italus. Carlo Ancelotti auklėtiniai "raudonuosius" nugalėjo rezultatu 3:0.

17-ąją minutę Lorenzo Insigne išvedė "Napoli" į priekį, o dar po 12 minučių pranašumą padidino Arkadiuszas Milikas.

Antrajame kėlinyje "Liverpool" kančias užbaigė Aminas Younesas, įmušęs trečiąjį įvartį.

"Liverpool" komandai jau padėjo dauguma pagrindinės sudėties žaidėjų.

Jurgeno Kloppo auklėtiniai per paskutines keturias draugiškas akistatas yra patyrė tris pralaimėjimus ir sykį sužaidę lygiosiomis.

Straipsnio įvertinimas: 8 3
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (8) Seniausi (8) Geriausi (8) Anoniminiai (11)

4 40 07-28 21:24
MCsirgalius:
Kita savaite Community shielde dar ne toki triuskinima aptures.
Butinai lauksim tavo komentaru kaip bepasibaigtu tos rungtynes,turi savaite laiko pagalvot ka rasysi jei tavo naftotekis pralos netycia
2 5 07-28 23:12
sloinikas:
Visiškai pritariu tau kolega.
Malex
2 5 07-28 23:03
Zinau kad draugiskos rungtynes, taciau LFC tikrai gerai neatrodo per sita pre-seasona. Gal negrizusios puolimo zvaigzes, bet be ju ir turetu si bei ta parodyt. Atrodytu jog kazko truksta...
1 3 07-29 11:23
Forza juve (dainius pruseicius) tavo bobu komanda daugiau nieko nelaimi tik liga tai uzciaupk savo pieniska burna nes busi ispirtas is to rokiskio surio kompanijos vaikas... duzena
2 4 07-28 23:25