Visos rungtynės
Kurią komandą palaikysite A lygos čempionate?
  • Vilniaus "Riterius"
  • Marijampolės "Sūduvą"
  • Gargždų "Bangą"
  • Vilniaus "Žalgirį"
  • "Kauno Žalgirį"
  • "Panevėžį"
  • Nepalaikysiu nė vienos

Visos apklausos

"Napoli" prezidentas: "Koulibaly vertė gali siekti 250 mln. svarų sterlingų"


2019-08-09 12:05:54 Kalidou Koulibaly S.S.C. Napoli

"Manchester United" šią vasarą sudrebino transferų rinką, kuomet už rekordinę 80 mln. svarų sterlingų sumą iš "Leicester City" įsigijo vidurio gynėją Harry Maguire'ą.

"Raudonieji velniai" domėjosi ir "Napoli" ekipos gynėjo Kalidou Koulibaly paslaugomis, tačiau nepanoro mokėti jo kontrakte numatytos 150 mln. svarų sterlingų išpirkos.

Bendraudamas su ESPN "Napoli" prezidentas Aurelio de Laurentiis tvirtino, kad dabartinėmis rinkos kainomis K. Koulibaly yra vertas 250 mln. svarų sterlingų.

"Koulibaly savo kontrakte turi numatytą 150 mln. svarų sterlingų išpirkos sumą. Bet, pavyzdžiui, Anglijoje už vieną futbolininką buvo sumokėti daugiau nei 80 mln., už kurį mūsų klubas nesutiktų mokėti daugiau nei 30-35 mln.

Turint tai galvoje, manau, jog Koulibaly vertė gali siekti 250 mln. svarų sterlingų, jei tokia suma buvo sumokėta už tą vyruką", teigė A. de Laurentiis.

Italijos klubo prezidentas taip pat tikino, kad dėl išsipūtusių žaidėjų kainų yra kalti Anglijos klubai.

"Už ypač dideles žaidėjų kainas yra atsakingi Anglijos klubai. Jie disponuoja kur kas didesniais pinigais, nei tai gali daryti klubai Prancūzijoje, Ispanijoje, Italijoje ar Vokietijoje.

Jei klubas turi 800 mln., tuomet nėra problemų už žaidėją mokėti 80, 90 ar net 100 mln. Tai nėra gerai ir sukuria nesąžiningą konkurenciją tarp Anglijos ir kitų šalių klubų", - pridėjo "Napoli" prezidentas.

Straipsnio įvertinimas: 9 8
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (7) Seniausi (7) Geriausi (7) Anoniminiai (13)

0 12 08-09 17:28
kalti nekalti. bet jei 250 liamu svarovskiu jis vertas tada pats ponulis vertas napoleono vardo vasaros 5 rezidencijoje. bent jau kol kas
4 11 08-09 14:10
Kas čia nesąžiningo? Statyt reikia klubų marketingus, derėtis dėl geresnių TV deal'ų ir dirbti dirbti... Premier lyga krūtesne už kitas top lygas tik tuo, kad valdybose geresni verslininkai sėdi. Vienas iš dalykų kas pritraukia fanus yra visas ekstra turinys, kurį rodo klubų kanalai, tai pvz. ispanų, italų lygose labai prastai su to tirinio globalizacija, pvz. to paties Realo tarkim 5x daugiau turinio yra ispaniško nei angliško, dažnai daug kas taip niekad ir neišverčiama, nepadaromas šou, nežaidžiama ant viral žinučių kūrimo ir t.t. (Romas čia geras pvz., kai visada prikolina Twitterį, tai tokie dalykai tikrai prisuka palaikymo). Tai vat, reikia tiesiog mokėt daryt biznį, niekas čia nekaltas.
GedBuz
 GedBuz
2 9 08-09 13:57
Ką tas rūkė?.. 250 mln Svarų?!.
2 5 08-09 15:37
Madridistas:
Kas čia nesąžiningo? Statyt reikia klubų marketingus, derėtis dėl geresnių TV deal\'ų ir dirbti dirbti... Premier lyga krūtesne už kitas top lygas tik tuo, kad valdybose geresni verslininkai sėdi. Vienas iš dalykų kas pritraukia fanus yra visas ekstra turinys, kurį rodo klubų kanalai, tai pvz. ispanų, italų lygose labai prastai su to tirinio globalizacija, pvz. to paties Realo tarkim 5x daugiau turinio yra ispaniško nei angliško, dažnai daug kas taip niekad ir neišverčiama, nepadaromas šou, nežaidžiama ant viral žinučių kūrimo ir t.t. (Romas čia geras pvz., kai visada prikolina Twitterį, tai tokie dalykai tikrai prisuka palaikymo). Tai vat, reikia tiesiog mokėt daryt biznį, niekas čia nekaltas.
lengva kalbėti, kai beveik viso pasaulio lingua franca kalba yra anglų, kitiems gi viską versti reikia.
2 5 08-09 13:11
Na nežinau, visi perka ir stiprinasi , o kas dėl Koulibaly ,tai jo kaina tikrai galėtu aukšta būt ,bet kam to reikia? Kiekvienas klubas nori uždirbti iš pardavimu tai tik tiek ir galima pasakyti.