"Napoli" tėškė antausį "Juventus" ekipai

Sekmadienio vakarą Italijoje įvyko centrinės "Serie A" 21-ojo turo rungtynės.

Netikėtą pergalę namuose iškovojo šį sezoną stringanti "Napoli" ekipa, kuri rezultatu 2:1 palaužė čempionų titulą ginančius Turino "Juventus" futbolininkus.

63-ąją minutę Piotras Zielinskis pirmasis prišoko prie nuo varžovų vartininko atšokusio kamuolio ir išvedė šeimininkus į priekį.

Lorenzo Insigne 86-ąją minutę liko be priežiūros baudos aikštelėje ir puikiu smūgiu padvigubino "Napoli" ekipos pranašumą.

Paskutinę pagrindinio laiko minutę Cristiano Ronaldo sugebėjo sušvelninti "Juventus" atsilikimą, tačiau tai ir buvo viskas, ką svečiai sugebėjo nuveikti šiame mače.

Tai buvo vos antrasis Turino ekipos pralaimėjimas "Serie A" pirmenybėse šį sezoną, tačiau ji ir toliau išlieka turnyrinės lentelės viršūnėje, "Napoli" šiuo metu rikiuojasi 10-oje pozicijoje.

"Napoli" 2:1 "Juventus"
63' [1:0] P. Zielinski
86' [2:0] L. Insigne
90' [2:1] C. Ronaldo