Visos rungtynės
Šį sezoną labiausiai domėsitės:
  • "Serie A" čempionatu
  • Anglijos "Premier" lyga
  • "La Liga"
  • Bundeslyga
  • "Ligue 1" pirmenybėmis
  • A lyga
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

Naujo kontrakto negaunantis C. Ronaldo vėl išreiškė norą palikti "Real"


Ispanijos sostinės dienraštis "AS" praneša, kad vieną prasčiausių karjeros sezonų žaidžiantis Madrido "Real" puolėjas Cristiano Ronaldo jaučiasi išduotas klubo prezidento Florentino Perezo.

C. Ronaldo šį sezoną Ispanijoje yra pelnęs mažiau įvarčių nei "Barcelona" saugas Paulinho, o jo atstovaujamos "baltųjų" komandos rezultatai "La Liga" pirmenybėse dar klaikesni - vos ketvirtoji vieta ir net 19 taškų atsilikimas nuo "Barcos".

Tačiau C. Ronaldo nepatenkintas yra ne tik šia situacija, bet ir todėl, kad F. Perezas nesilaiko žadėto žodžio. "AS" teigimu, C. Ronaldo su klubo prezidento po praėjusiame sezone laimėto Čempionų lygos titulo buvo sutarę dėl naujo kontrakto, kurio tikslas - padidinti portugalo atlyginimą.

Naujo kontrakto geriausias planetos futbolininkas iki pat šiol nesulaukė, todėl žada palikti "Real" ir sugrįžti ten, kur prasidėjo jo didžioji karjera - į "Manchester United".

Jau ir praėjusią vasarą buvo pasklidusios kalbos, kad portugalas nori sugrįžti į Mančesterį. C. Ronaldo žada šį tikslą įgyvendinti po sezono, nors ir jau yra tapęs klubo legenda bei sirgalių numylėtiniu.

F. Perezas ne vieną kartą yra pasakęs, kad C. Ronaldo ketina užbaigti savo karjerą Madride, tačiau būtent po tokio prasto sezono klubo prezidentas gali imtis rimtų permainų, o portugalo išvykimas gali atlaisvinti vietos kitoms futbolo žvaigždėms "Real" ekipoje.

C. Ronaldo dabar Madride uždirba 21 mln. eurų per metus, kai tuo metu Neymaras Paryžiuje gauna 36 mln. eurų, o Lionelis Messi - net 50 mln. eurų.

Visgi, sunku įsivaizduoti, kad tas pats Mančesterio klubas gali netrukus 33-ejų metų gimtadienį švęsiančiam futbolininkui pasiūlyti daugiau nei dabar jis gauna Ispanijos sostinėje.

Straipsnio įvertinimas: 12 3

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.  Komentatoriai laimi prizus Registruokis.
Extra
5 48 01-15 14:51
Madridista:
Pievas cia AS raso. Ant tu pinigu jam jau senokai nusispjauti, uzsidirbo jau savo vaiku anukam. Po tokiu istoriniu pergaliu faktas , kad zaidejai zaidzia be motyvacijos. Prie to pacio dar parduoti James su Morata, isigijo ne patyrusius naujokus kurie, net netempia RM lygio. Konkurencija nukrito, zaidejai atsipalaidave. Beliko tiketis stebuklo zaidziant pries PSG,nes zizu kaip jau yra pasakes yra patenkintas savo sudetimi.
Žinau, kad tavo nuomonė atrodo daugeliui teisinga, bet aš visiškai nepritariu, kad Kristei nebereikia pinigų, o jam tereikia geros komandos, laimėt titulų ir bla, bla. Ne, akivaizdžiai yra priešingai - Kristė jau gal gerus tris metus nebežaidžia komandai - žaidžia sau. Man yra žiauriai skaudu žiūrėt, kad Benzema ir Ronaldo yra tvirti Realo lyderiai, nors nei vienas iš jų atrodo, kad nebesimėgauja nei futbolu, nei žaidimu Reale. Tai ir yra pagrindinė problema - galit jūs čia kalbėt apie žaidėjo ambicijas, kad jis visada nori būti pirmas ir tik jis mušti įvarčius, bet tiesiog yra klaiku stebėti kiekvieną kartą, kai Kriste jaučiasi nelaimingas, nors ir komanda laimi, bet tai padaro be jo įvarčių. Aš tiesiog nebematau, kad Kriste ar tas pats Benzas besimėgauja futbolu. Nebematau iš jų jokio noro atiduoti visą save aikštėje ir dėl pergalės atiduoti širdį, kaip tai padaro Ramosas ar Carvajalis. Tai yra skaudžiausia ir blogiausia, kas gali atsitikti futbole. Man net bloga darosi žiūrėti, kaip Kristei yra svarbiausias tik jis pats, tie pamatys svetimą gėdą keliantys celebrationai ir panašiai. Ir ne komandos naujokai ar transferų politika yra kalčiausia šį sezoną. Taip, nebėra tokia pati brilliant saugų linija, tačiau puolimas yra tas pats, koks ir praeitą sezoną, o būtent dėl jo ir kenčiam šį sezoną. Galėjai pirkti Icardžių, Wernerių ar dar kokių puolėjų, bet jie vis tiek būtų sėdėję dėl vieno žmogaus bekiaušiško bijojimo nusodinti Kristę ar savo bratuhą iš Alžyro Karimą. Ir pabaigai dar tik pridursiu, kad didesnio atlyginimo jis prašo šimtu procentų. Įsivaizduok, kad žmogui, kuriam jo vardas yra pats brangiausias dalykas pasauly, uždirbti dvigubai mažiau nei Messi yra pateisinamas dalykas. Pagalvok ir pasakyk, ar tikrai Kristei nėra svarbus naujas kontraktas
Nu jo
10 49 01-15 14:36
kaip Barcos fanas tikuosi, kas sitas veikejas liks visa savo karjera Reale , labai mums pagelbetu, nes be kokiu 38 jauciu net nesutiktu nuo suolo rungtynes pradeti.
Cr
9 23 01-15 15:31
Viskas kas turi pradžia turi irpabaiga Juokiatės iš Ronaldo nors visi žinom kad tuoj ir messi pasens Džiaugiuosi kad galėjau pamatyti visus tuos CR karjietos aukštumos metus Legendos kurioms pasitraukus futbolas jau bus kitoks
Camel
8 20 01-15 14:42
Vargšas pupuliukas. Kaip žaidžia taip ir moka, gal net per daug moka prapiarintai žvaigždei už tokį žaidimą.
Stralol
2 13 01-15 16:41
Pabego is Manchesterio del pinigu, tai tegul ir sedi ten. ELP jis buvo dievas, persikele i La Lyga, kurioje yra Messi. dabar verkia, nereikia jo Manchesteriui, tegul pucia i psg uzsikalt pensijai