Kurią komandą palaikysite A lygos čempionate?
  • Vilniaus "Riterius"
  • Marijampolės "Sūduvą"
  • Gargždų "Bangą"
  • Vilniaus "Žalgirį"
  • "Kauno Žalgirį"
  • "Panevėžį"
  • Nepalaikysiu nė vienos

Visos apklausos

Neįtikėtina: C. Ronaldo uždarbis iš "Instagram" – didesnis nei rungtyniaujant "Juventus" klube


2019-10-20 11:32:28 Cristiano Ronaldo POP Juventus FC

Turino "Juventus" klubo žvaigždei Cristiano Ronaldo po karjeros pabaigos nereikės susirūpinti dėl savo pagrindinio pajamų šaltinio.

"Business Insider" ir "Hopper HQ" skelbia, kad 34-erių metų portugalas iš veiklos socialiniame tinkle uždirba daugiau nei iš savo tikrosios profesijos – futbolo.

2018 metais į "Juventus" atvykęs C. Ronaldo per metus "Juventus" klube uždirba 30 mln. eurų. Tai – vienas didžiausių atlyginimų visame futbolo pasaulyje.

Visgi futbolininkui gerokai didesnes pajamas atneša aktyvi veikla socialiniame "Instagram" tinkle, iš kurio per metus portugalas į savo kišenę susikrauna net 42,7 mln. eurų – 12,7 mln. eurų daugiau nei iš "Juventus" klubo.

Tokie skaičiai nėra atsitiktinumas: C. Ronaldo yra daugiausiai sekėjų "Instagram" tinkle turinti asmenybė – jį seka 186 mln. vartotojų.

Tokias įspūdingas pajamas jis gauna iš partnerių reklamų, kurias rodo savo "Instagram" paskyroje.

Straipsnio įvertinimas: 13 3

Naujausi (5) Seniausi (5) Geriausi (5) Anoniminiai (10)

5 21 10-20 14:19
vadoshius kokius tu klejus niuhini??
3 9 10-20 15:20
Jo vaidoshius išpūstas marketingo projaktas, dar ir bankes ne pats muša, ant bajario jam užrašo, jau taip nusikalbi
5 5 10-20 17:02
Vaidoshius:
Kas čia neįtikėtino?? Išpūstas marketingo projektas tik šių socialinių tinklų dėka visą laiką buvo skaitomas kaip tvirtas numeris du po Messi kas čia absoliutus įžeidimas tiek Messi, tiek pačiam futbolui. Čia jau gerokai pasenęs bajeris, kokiais 5-6 metais :D Bet kažkam vis dar neįtikėtina.
O tu pavydi?
ChelseaFC FcukLoserpool
20 5 10-20 16:10
Jo visas pasaulis ant tiek idiotai, kad nesupranta, kad Ronaldo yra nevykeli.. Vaida teisi.. o siaip idomu, kodel liliputui duoda tik cipsus reklamuot?? Gal, kad mazoli bb nemato ir kad subine iki keliu nutysus ????
Vaidoshius
67 19 10-20 13:18
Kas čia neįtikėtino?? Išpūstas marketingo projektas tik šių socialinių tinklų dėka visą laiką buvo skaitomas kaip tvirtas numeris du po Messi kas čia absoliutus įžeidimas tiek Messi, tiek pačiam futbolui. Čia jau gerokai pasenęs bajeris, kokiais 5-6 metais Bet kažkam vis dar neįtikėtina.