• Taip, prie U. Emery komanda netobulėja
  • Ne, kalti žaidėjai, o ne treneris
  • Sunku pasakyti, savo darbą prastai atlieka tiek žaidėjai, tiek treneris

Nenutrūkstanti pergalių serija: "Man Utd" iš FA taurės išmetė "Arsenal" ekipą

Penktadienį FA taurėje intriguojančiomis rungtynėmis startavo ketvirtasis etapas.

"Emirates" stadione dėl kelialapio į aštuntfinalį kovojo Londono "Arsenal" ir "Manchester United" komandos. Ole Gunnaro Solskjaero auklėtiniai pratęsė pergalių seriją ir rezultatu 1:3 eliminavo "kanonierių" ekipą.

31-ąją minutę pirmąjį įvartį į "Arsenal" vartus pasiekė buvęs šios ekipos lyderis Alexis Sanchezas. Čilietis, sulaukęs meistriško perdavimo iš Romelu Lukaku, užsikirto kamuolį prieš Petrą Čechą ir tiksliu smūgiu nuliūdino šeimininkų sirgalius.

"Arsenal" gynyboje kraują skonį pajutęs "Man Utd" ties vienu įvarčiu nesustojo – vos po dviejų minučių Jesse Lingardas padidino pranašumą, kai dar vieną rezultatyvų perdavimą į savo sąskaitą įsirašė R. Lukaku.

Visgi pačioje pirmojo klėinio pabaigoje Pierre'ui-Emerickui Aubameyangui pavyko sušvelninti atsilikimą, kas išlaikė intrigą antrajame kėlinyje.

"Arsenal" šiose rungtynėse susidūrė su itin dideliais nemalonumais – Unai Emery buvo priverstas pakeisti net du centro gynėjus. Tiek Sokratis, tiek Laurentas Koscielny patyrė traumas.

"Kanonieriai" antroje mačo pusėje dominavo su kamuoliu, tačiau prie savo vartų Sergio Romero didelių problemų neturėjo.

Šeimininkų viltys išsigelbėti buvo sužlugdytos 82-ąją minutę, kai kamuolį perėmęs Paulis Pogba pasileido į greitą ataką, atliko galingą smūgį į P. Čechą, šis atmušė kamuolį prieš Anthony Martialį, o pastarasis paprastu smūgiu užbaigė visas "Arsenal" kančias rungtynėse.

Solskjaerui perėmus komandos vairą, "Man Utd" fiksuoja šimtaprocentinį pergalių skaičių – aštuonios iš aštuonių.

"Arsenal" 1 - 3 "Man Utd"
31' [0 - 1] A. Sanchez
33' [0 - 2] J. Lingard
43' [1 - 2] P. Aubameyang
82' [1 - 3] A. Martial

Startinės sudėtys:

"Arsenal": Čech, Maitland-Niles, Sokratis, Koscielny, Kolašinac, Torreira, Xhaka, Ramsey, Iwobi, Aubameyang, Lacazette.

"Man Utd": Romero; Young, Smalling, Baily, Shaw; Matić, Herrera, Pogba; Lingard, Lukaku, Sánchez.

Straipsnio įvertinimas: 7 1
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (7) Seniausi (7) Geriausi (7) Anoniminiai (10)

0 56 01-25 22:45
Visiška pagarba A. Ramsey. Puikiai žino , kad vasarą išvyksta į Juve, bet visą sezoną atiduoda visą save ir jau nepirmas rungtynes vienas geriausių žaidėjų. Kol kontraktas , tol žaidžia ir stengiasi, kas gal šiais laikais jau ir nelabai madinga
1 41 01-25 23:20
Tuoj Lacazette statytim į CB poziciją... Holding visam sezonui out , Bellerin itk grįžo, pirmas matchas visam sezonui out , dabar per vieną matchą turėjęs vienas geriausių rungtynių prieš Chelsea, Koscielny out , ir geriausias CB šį sezoną Sokratis.. " Jeigu kažkas norės mane kankint , pasakysiu , kad palaikau Arsenalą ir jie paspaudę man ranką mane paleis"
4 43 01-25 22:33
Lingard išpildymas kaip per treniruotę. Prie Mourinho garantuoju būtų ūdaras virš vartų, nes žaidėjai ryškiai neturėjo pasitikėjimo savo jėgomis. Dabar visas varžybas išeinam užtikrintai ir lošiam. Jei atkreipėt dėmesį, tai prie OGS visi MU įvarčiai ramūs, šaltakraujiški ir užtikrintai į kampą. Tobulai pastaruoju metu progos realizuojamos.
0 27 01-25 23:18
Blin Arsenalui kaip su gynejais nesiseka, tik igauna kuris geresne forma ir vel iskrenta....