Ar teisėjas buvo teisus parodęs raudoną kortelę?
  • Taip, C. Ronaldo peržengė ribas
  • Ne, epizodas nevertas tokios bausmės
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

Neymaras gailisi, kad persikėlė į PSG


Nors Neymaras tapo brangiausiu visų laikų planetos futbolininku, jis šiuo ėjimu labai nesidžiaugia. Brazilas už 222 mln. eurų vasarą persikėlė iš „Barcelona“ ekipos į Paryžiaus „Saint-Germain“.

Tačiau tas pats žurnalistas, kuris paskelbė, jog brazilas kelsis į Paryžių vasarą, dabar paskelbė, kad jis gailisi šio sprendimo.

„Lance“ dienraštis skelbia, kad Neymaras smarkiai ilgisi savo sūnaus, kuris pasiliko Barselonoje.

Taip pat Neymaras kremtasi dėl to, kad dėl jo išskirtinių privilegijų, rūbinėje jaučiam įtampa ir jį komandoje pradėta žiūrėti šnairai. Kol kas niekas šių gandų nepatvirtino, tačiau apie išskirtinį elgesį dėl Neymaro buvo kalbėta daug, neva PSG žaidėjai yra itin nepatenkinti tuo. 

Brazilas jau taip pat spėjo sukonfliktuoti su Edisonu Cavani, kai nepasidalino kamuoliu. 

 

Straipsnio įvertinimas: 13 2

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.  Komentatoriai laimi prizus Registruokis.
DeividaCFCs
1 36 11-11 10:38
Na visiškai nieko keisto, atėjo 25 metu princesė i komanda ir jau pirma sezona diktuoja savo salygas, tai jis pendelius turi musti, tai jam treniruotes per nuobodzios, tai komandos draugai turetu buti visiskai besmegeniai, kad nekreiptu i tai demesio ir palaikytu jie. Net neabejoju, kad delfinas nera labai megiamas komandos rubineje. Aš dar is dalies suprasciau jei tokio lygio zaidejas butu persikeles i Vilniaus Zalgiri, tada dar butu kazkiek logiska, kad jis visiem kelia savo salygas, nes yra penkiom galvom uz visus geresnis, o dabar jis perejo i kluba, kur ir taip pilna vienu geriausiu zaideju pasaulyje, tai toks jo elgesys ir salygu diktavimas atrodo absurdiskas.
GANGSTA
2 24 11-11 09:49
Grižk namo Neymarai cepelinai Aušta;-)
Lietuvis
3 19 11-11 13:54
Girdejau paulinho gailisi palikes zalgiri ir persikeles I barcelona. Apie tai raso catalon hui
Benderis
0 14 11-11 13:32
galbut offtopic bet kazkas negerai yra su musu sociumu - dievinami futbolininkai, jie gauna didziules pajamas uz kamuolio spardyma o tie kurie gamina ta pati kamuoli, marskinelius ar batelius gauna grazius nors pavargsta tam darbe ne ka maziau.. tai iskreiptos vertybes o iskreipe jas visokie sociumo zombiai tokie kaip vaidoshiai ir pan t,y, neadekvatus fanai.. trumpao tariant - futbolas yra gerai su saiku.. dabar gi jis man tampa nebeidomiu soc zombiu show.. liudna,..
Neymar
6 11 11-11 09:16
Po rungtyniu su japonija neymar paneige visus gandus pareiske kad jis laimingas psg. Tokia alga gaudamas as bet kur buciau laimingas