Nuostabus L. Messi atvedė "Barcą" į triuškinančią pergalę Ispanijoje

Antradienį vėlai vakare "Camp Nou" stadione buvo sužaistos antrosios Ispanijos "La Liga" pirmenybių 11-ojo turo rungtynės.

Triuškinančią pergalę pasiekė ir bent laikinam į lyderio poziciją grįžo "Barcelona". Lionelio Messi vedami katalonai 5:1 sutriuškino "Real Valladolid" ekipą.

L. Messi šiose rungtynėse buvo nepakartojamas – jis prisidėjo prie keturių įvarčių.

2-ąją minutę "Barcą" į priekį išvedė Clementas Lengletas, tačiau svečiai iš Valjadolido 15-ąją minutę atstatė lygybė. Visgi po išlyginamojo įvarčio savo žodį tarė argentinietis.

29-ąją minutę po nuostabaus L. Messi perdavimo pranašumą sugrąžino Arturo Vidalis, o po penkių minučių fantastišku baudos smūgiu pasižymėjo pats argentinietis.

Antrajame kėlinyje "Real Valladolid" gynyboje atsilaikė iki 75-os minutės – būtent tuomet L. Messi puikiu smūgiu smeigė ketvirtąjį įvartį į varžovų vartus.

Galutinis taškas buvo padėtas po kelių akimirkų, pasižymėjus Luisui Suarezui, kuris sulaukė tikslaus perdavimo iš ne bet ko kito, o Leo.

Trečią kartą iš eilės varžovus Ispanijos pirmenybėse triuškinanti "Barcelona" savo sąskaitoje turi 22 taškus.

"Barcelona" 5 - 1 "Real Valladolid"
2' [1 - 0] C. Lenglet
15' [1 - 1] Kiko
29' [2 - 1] A. Vidal
34' [3 - 1] L. Messi
75' [4 - 1] L. Messi
77' [5 - 1] L. Suarez