• Taip, argentinietis yra idealus pasirinkimas
  • Ne, reikia laukti vasaros ir kitų kandidatų
  • Šanso visam sezonui nusipelno H. Flickas

Nuostabus L. Messi atvedė "Barcą" į triuškinančią pergalę Ispanijoje

Antradienį vėlai vakare "Camp Nou" stadione buvo sužaistos antrosios Ispanijos "La Liga" pirmenybių 11-ojo turo rungtynės.

Triuškinančią pergalę pasiekė ir bent laikinam į lyderio poziciją grįžo "Barcelona". Lionelio Messi vedami katalonai 5:1 sutriuškino "Real Valladolid" ekipą.

L. Messi šiose rungtynėse buvo nepakartojamas – jis prisidėjo prie keturių įvarčių.

2-ąją minutę "Barcą" į priekį išvedė Clementas Lengletas, tačiau svečiai iš Valjadolido 15-ąją minutę atstatė lygybė. Visgi po išlyginamojo įvarčio savo žodį tarė argentinietis.

29-ąją minutę po nuostabaus L. Messi perdavimo pranašumą sugrąžino Arturo Vidalis, o po penkių minučių fantastišku baudos smūgiu pasižymėjo pats argentinietis.

Antrajame kėlinyje "Real Valladolid" gynyboje atsilaikė iki 75-os minutės – būtent tuomet L. Messi puikiu smūgiu smeigė ketvirtąjį įvartį į varžovų vartus.

Galutinis taškas buvo padėtas po kelių akimirkų, pasižymėjus Luisui Suarezui, kuris sulaukė tikslaus perdavimo iš ne bet ko kito, o Leo.

Trečią kartą iš eilės varžovus Ispanijos pirmenybėse triuškinanti "Barcelona" savo sąskaitoje turi 22 taškus.

"Barcelona" 5 - 1 "Real Valladolid"
2' [1 - 0] C. Lenglet
15' [1 - 1] Kiko
29' [2 - 1] A. Vidal
34' [3 - 1] L. Messi
75' [4 - 1] L. Messi
77' [5 - 1] L. Suarez

Straipsnio įvertinimas: 6 6
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (4) Seniausi (4) Geriausi (4) Anoniminiai (44)

OhDude
15 43 10-30 07:40
Neveltui numeris 1 futbolo istorijoje Tik klausimas ar ilgam.. Gal ir ilgam..
Vaidoshius
23 34 10-30 10:17
Eilinė diena ofise geriausiam istorijoje, belieka tik grožėtis viską naikinančia audra, nes liko jau nedaug Iš esmės Barca turėtų pradėti leisti senus Messi žaidimo treniruotėse video (naujų negalėtų dėl taktinių sumetimų), kokie ten kosTmosai vyksta. Šiaip būtent kaip minėta reikia žiūrėti ne į pliką golų/piridačių statistiką pagal kurią Messi lošdamas AM pozicijoj katastrofiškai kraupiai daužo bet kurį top puolėją (kaip ESPN paskaičiavo Messi trigubai geresnis negu bet kuris kitas žaidėjas), o kaip realiai viskas vyksta. Kas dar labiau įspūdinga, kad Messi lošdamas AM pozicijoj pagal golus top mačuose taip pat ESPN paskaičiavimais nusileidžia tik Pele, kaip antai taip vadinanamas popse "geriausias įvarčių mušėjas" mažų mačų žaidėjas Tapinaldo malka nepateko net į top30. Deja, bet socialiniuose tinkluose tokios info marketingo sumetimais niekas neskleidžia, rodoma tik Malmonaldo 10 golų per 2 mačus Malmo kaimui statistika
4 11 10-30 09:52