Visos rungtynės
Kas lemia tokį prastą rinktinės žaidimą?
  • Trenerių štabui nepavyksta tinkamai paruošti komandos
  • Individualios žaidėjų klaidos
  • Rezultatai yra dėsningi - nesame pajėgus konkuruoti tokiame lygyje
  • Sunku pasakyti

Visos apklausos

Oficialu: "Barcelona" už 160 mln. eurų įsigijo P. Coutinho


Laukimas baigėsi - "Barcelona" oficialioje svetainėje nurodė, kad Philippe Coutinho nuo šiol yra jų komandos futbolininkas.

Apie 26-erių metų futbolininko persikėlimą sklido kalbos visą šį sezoną. "Barcelona" su brazilu norėjo pasirašyti sutartį jau prajėusią vasarą, tačiau tada "Liverpool" nesileido į kalbas, o šią žiemą galiausiai patenkino tiek minėto futbolininko, tiek "Barcos" norus.

"Barcelona" komandai už Andreso Iniestos įpėdiniu laikomą brazilą teks kaip reikiant patuštinti kišenę. Skelbiama, kad "raudonieji" brazilą pardavė už 160 mln. eurų - 120 eurų bus pati žaidėjo transfero kaina, o papildomi 40 mln. eurų bus sumokėti priklausomai nuo žaidėjo pasirodymo.

P. Coutinho tapo antru brangiausiu visų laikų futbolininku po Neymaro. Tokį statutą saugas turės bent iki kitos vasaros, kada PSG privalės "Monaco" klubui atsiskaityti už Kylianą Mbappe.

Oficialioje "Barcos" svetainėje skelbiama, kad Brazilijos rinktinės saugas pasirašys sutartį iki 2023 metų, o joje bus nurodyta 400 mln. išpirkos suma.. Futbolininkas šiandien naktį atvyks į Barseloną, o artimiausios dienomis bus pristatytas "Camp Nou" stadione.

P. Coutinho "Liverpool" klube rungtyniavo nuo 2012 metų ir per tą laiką sužaidė lygiai 200 rungtynių bei pelnė 54 įvarčius. Prieš tai brazilas taip pat vilkėjo Milano "Inter" ir "Vasco da Gama" ir "Espanyol" gretose.

Straipsnio įvertinimas: 19 10

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.  Komentatoriai laimi prizus Registruokis.
Gg
5 61 01-06 21:42
Barca stiprinasi, Real ir toliau miega. rba Real is tikruju taupo saibas ant Neymaro ir Edeno.
Marčius33
8 48 01-06 22:10
Žaidėjas tikrai geras, aišku kaina atrodo labai didelė , bet tai manau ilgalaikė investicija ir jis puikiai tinka Barsos stiliui. Jau Barsos sudėtis vilioja stebėt matchus, kai debiutuos Coutinho reikės pažiūrėt :O . Sėkmės bičiukui tikiuos pasiteisins .
Asirgitawe
6 42 01-06 21:42
Dar vienas žaidėjas palikęs Liverpool. Gaila, tačiau net ir nauja transferų politika, kad pasirašome kontraktus be išpirkos nepadeda. Dar Emre Can keliaus į Juventus už dyką, nes būtų likęs Liverpool su išpirkos galimybe. Kažką Liverpool vadovybei reiktų pradėti rimtai galvoti. Nes turbūt vasarą ir Mane, ir Salah, Firmino bus viliojami. Nesinori, kad vėl tokia pati situacija nutiktų.
...
5 39 01-06 21:24
Jau oficialiu.
Lenonas
9 32 01-06 22:39
Manau van dijko isigijimas daug reiksmingesnis negu cuotinio isejimas ,dar plius uzdirbom papildomai nebloga suma milijonu ,priekyje yra kam losti gynyba sustiprinta gyvenimas tesiaisi ,tiktai pirmyn titulu link