Visos rungtynės
Ar treneris M.Arteta yra tinkamas "Arsenal" pasirinkimas?
  • Taip, perspektyvus ispanas sugrąžins klubą į pergalių kelią
  • Ne, reikėjo rinktis labiau patyrusį strategą
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

Oficialu: J. Kloppas pasirašė naują kontraktą su "Liverpool"


"Liverpool" klubas penktadienį pranešė, kad vyriausiasis komanods treneris Jurgenas Kloppas pasirašė naują kontraktą, kuris galios iki 2024 metų vasaros.

52-ejų vokietis prie Liverpulio ekipos vairo stojo 2015 metais, o praėjusį sezoną nuvedė ją iki UEFA Čempionų lygos trofėjaus. "Liverpool" taip pat yra pagrindiniai pretendentai šį sezoną į viršų pagaliau iškelti "Premier" lygos trofėjų.

"Matau, kaip šis klubas tobulėja ir tikiu, kad galiu prie to dar labiau prisidėti.

Žmonės mato, kaip mes žaidžiame ir tai puikiai atspindi komandos progresą. Prie šio proceso stipriai prisideda ir klubo vadovybė, kuri mums užtikrina pačias geriausias sąlygas", - kalbėjo J. Kloppas.

Kartu su vokiečiu komandoje ir toliau dirbs tas pats trenerių štabas, kurio nariai taip pat sutiko pratęsti savo kontraktus.

Praeityje J. Kloppas yra dirbęs "Mainz" ir BVB ekipose.

Straipsnio įvertinimas: 31 2
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (25) Seniausi (25) Geriausi (25) Anoniminiai (30)

agger
4 49 12-13 14:09
Kalėdos šiemet atėjo anksčiau
GedBuz
 GedBuz
3 39 12-13 14:08
Geros naujienos Liverpool fanams.
 Gerard
0 24 12-13 16:14
Fantastinė žinia fanams. Ir atostogas nukėlė į priekį (po Liverpool planavo pailsėti). Manau šis Liverpool žingsnis padės išsaugoti ir žaidėjus į kuriuos jau dairosi supirkinėtojai.
1 21 12-13 17:58
Vaidoshius:
Koks dar Guardiola *** .iat :D :D :D Kaip gi be tavo beviltiško komentaro. Tik vieną Guardiolą top trenerį žinai, kad taip nusivemi? :D Visur Guardiola vaidenasi. Kokį top klubą Kl.oppas treniravo? Mainzą?? BVB?? Neverpoolio medkirčius???? :D :D Absoliučiai nei vienam klube neturėjo nieko panašaus į spaudimą kurį patiria treneriai top klubuose. Į ValMierdos pridurką pažiūrėk, atrodo titulas po titulo, bet gauna tokį spaudimą, kad po nepilnai trejų metų darbo paseno kokiu desimtmečiu, nes spaudimas yra laimėti absoliučiai viską iš eilės. Juokas ima, kai šiukšlės vemia šūdus, o, $hitty/Madref vagys/Barca/P$G ir t.t. taškosi milijardais ir net valytojai gali jas treniruoti ir laimėti viską iš eilės, poc.hui, kad daugiau trejų metų niekas neištempia top klubuose neišpirdolintas išskyrus Guardiolą :D O Kl.oppas niekada nedirbo prie tokio spaudimo ir atsisako dirbti, nes kvietimų gavo belenkiek, tiesiog nėjo. Nesakau, kad jam ten būtų pyzda ar kažką tokio, bet FAKTAS yra FAKTAS. Kl.oppas ima mažesnio kalibro iššūkius, pasiimti vidutinius/silpnus klubus ir iš jų išspausti maksimumą kas jam gerai sekasi, kaip tokie vadinami mažų klubų treneriai kaip Mozė pavyzdžiui, kuris buvo laikomas Dievu Nevertone, nes irgi rodė puikius rezultatus pagal klubo galimybes, bet spaudimas taip pat buvo netoli nulinio. Bet tai nė iš tolo nepanašu į darbą top klubuose kur du dyšovi mačai iš eilės ir jau eina kalbos apie tavo atleidimą :D
L a tu bent patsperskaitei ka rasai ? akys bijo tos rasliavos ... nori pasakyt BVB ir Liverpulyje spaudimo nera ? 2 komandos i europos top 20 ir jam mat ne elitiniai kluba be spaudimo. Vienintelis spaudimas anot taves pasiziureti kaip Ronaldo siauteja arba mesis ir priziuret kad anie laimetu UCL. dar kitas spaudimas yra teisingai sokti pagal seikhu dudele. ir tuo paciu laizyti jiems viena vieta. nes nu kaip kitaip nusipirksi belenka. Menas yra ne is milijariniu pajamu kazka nupirkt, o menas ir talentas yra atejus kazka sukurt kas pasipriesintu tam milijardiniam ponui parodyt vieta
 Gerard
1 17 12-13 16:22
Vaidoshiau, pats turbūt netiki tuo ką parašei. Bet kaip kitaip Pepą išaukštinti.....