Ar teisėjas buvo teisus parodęs raudoną kortelę?
  • Taip, C. Ronaldo peržengė ribas
  • Ne, epizodas nevertas tokios bausmės
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

Oficialu: "Juventus" drebina transferų langą – sukirto rankomis su C. Ronaldo


Italijos futbole – amžiaus įvykis: Turino „Juventus“ ir Madrido „Real“ savo oficialiose svetainėse informavo, kad užbaigė derybas dėl Cristiano Ronaldo, kuris savo karjerą tęs Italijoje.

33-ejų metų futbolininko tolimesnės ateities spėlionės prasidėjo po šių metų UEFA Čempionų lygos finalo. Portugalas jau tada užsiminė, kad tai buvo jo paskutinės rungtynės vilkint „Real“ ekipos marškinėlius.

Iš pradžių buvo tikimasi, kad C. Ronaldo tokiu būdu prašosi naujo kontrakto, tačiau portugalo ketinimai buvo tikri – šiandien buvo patvirtintas vienas netikėčiausių šios vasaros perėjimų.

Kaip skelbiama oficialioje Italijos čempionų svetainėje, „Juventus“ ir „Real“ susitarė dėl 100 mln. eurų vertės sandorio. 12 mln. eurų dar atsieis už įvairias transfero išlaidas. Pats futbolininkas atvykęs į Turiną pasirašys ketverių metų kontraktą.

C. Ronaldo, žadėjęs užbaigti karjerą Madride, savo nuomonę pakeitė po to, kai pašlijo jo santykiai su klubo prezidento Florentino Perezu. „Baltųjų“ vadovas jam buvo pažadėjęs naują kontraktą, tačiau portugalas jo negavo.

Viena ryškiausių šio amžiaus futbolo žvaigždžių tapo tikra „Real“ komandos legenda. C. Ronaldo, į Madridą 2009 metais atvykęs už tuometinę rekordinę 94 mln. eurų sumą, per devynerius metus iš viso sužaidė 438 rungtynes ir įmušė net 450 įvarčių.

C. Ronaldo su „Real“ laimėjo visus įmanomus trofėjus – keturis kartus tapo UEFA Čempionų lygos nugalėtoju, du kartus džiaugėsi Ispanijos pirmenybių trofėjumi, tris sykius į viršų kėlė UEFA Supertaurę ir iškovojo dar kitus svarbius trofėjus. Iš viso puolėjas per devynerius metus „morengų“ gretose susišlavė 16 titulų.

Prieš atvykdamas į Ispanijos sostinę, futbolininkas šešerius metus vilkėjo „Manchester United“ marškinėlius, o karjerą pradėjo savo gimtos šalies Lisabonos „Sporting“ ekipoje.

C. Ronaldo perėjimas turėtų sukelti tikrą revoliuciją „Serie A“ pirmenybėse – be to, kad portugalas jau tapo visų laikų brangiausiu šios šalies futbolininku, jis taps ir didžiausia šių pirmenybių žvaigžde, kuri pritrauks naujus investuotojus ir milžiniškas pajamas generuojančius reklamos užsakovus.

Pats futbolininkas Turine per ketverius metus uždirbs 120 mln. eurų – į metus po 30 mln.

Gražiausi C. Ronaldo momentai Madride:

Pirmoji C. Ronaldo diena „Santiago Bernabeu“ stadione:

 

 

Straipsnio įvertinimas: 12 5

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.  Komentatoriai laimi prizus Registruokis.
Barcos fanas
11 195 07-10 18:59
Na ka gi, kaip BArcos fanas galiu pasakyt. La liga prarado viena iš geriausių žaidėjų ir dabar El Clasico bus kitokie. Nors renkuosi Messi, bet be jokios abejonės Ronaldo yra tikras darbininkas aikštėje, jo truks kaip varžovo. Sėkmės.
L3
4 105 07-10 18:59
Sunku patikėti, kad 9 metų istorija baigėsi.. wow..
andrius
4 82 07-10 18:58
Atrodo keista, bet kai pagalvoji logiškas žingsnis iš Ronaldo pusės. pinigų bus, komanda gera, Serie A dar laimės, ČL ir nepėsti.
What ?
1 74 07-10 19:44
Per 438 rungtynes 450 golu . Whait wwhaaat ???
6 66 07-10 19:03
gaila, be jo el clasico ir pati la liga nebus tokia idomi