Visos rungtynės
Ar treneris M.Arteta yra tinkamas "Arsenal" pasirinkimas?
  • Taip, perspektyvus ispanas sugrąžins klubą į pergalių kelią
  • Ne, reikėjo rinktis labiau patyrusį strategą
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

Oficialu: "Leicester" parodė duris C. Pueliui


Net šešis pralaimėjimus per pastarąsias septynerias rungtynes patyręs "Leicester City" imasi permainų – iš vyriausiojo trenerio pareigų atleistas Claude Puelis.

"Lapės" šeštadienį įvykusioje dvikovoje nusileido "Crystal Palace" komandai. Po šios nesėkmės trūko ir "Leicester" vadovybės kantrybė, todėl buvo nuspręsta nutraukti sutartį su prancūzu.

57-erių metų strategas "Leicester" komandai vadovavo pastaruosius 16 mėnesių. 

"Leicester" informavo, kad laikinai pirmai komandai vadovaus trenerių štabe dirbantys Mike'as Stowellas ir Adamas Sadleris. Šioje pozicijoje abu specialistai bus iki tol, kol klubas suras naują vyr. trenerį.

Iš viso per pastarąsias dešimt rungtynių "Leicester" pergalėmis džiaugėsi du kartus, sykį sužaidė lygiosiomis ir patyrė septynias nesėkmes.

"Premier" lygoje "lapės" rikiuojasi 12-oje pozicijoje.

 

Straipsnio įvertinimas: 2 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (3) Seniausi (3) Geriausi (3) Anoniminiai (2)

Bianco
 Bianco
0 3 02-24 21:07
O ko jie tikisi? Stebuklai gi nesikartoja daznai... buvo autsaideriai, max vidutiniokai, tokie ir liks
3 3 02-24 14:07
Kazkaip gaila Puelio taip grazei jis 3 taskus ateme is Chelsea,-2 is liverio ir Tai buvo isvykoj, ir Aisku geriausias macas su Unt 1-0 mes likom su 3 taskai, galejo dar Puelis kazka grazaus nuveikt Diane sezone :-D
3 2 02-24 14:08
Kazkaip gaila Puelio taip grazei jis 3 taskus ateme is Chelsea,-2 is liverio ir Tai buvo isvykoj, ir Aisku geriausias macas su Untd 1-0 mes likom su 3 taskai, galejo dar Puelis kazka grazaus nuveikt siame sezone :-D