Visos rungtynės
Ar treneris M.Arteta yra tinkamas "Arsenal" pasirinkimas?
  • Taip, perspektyvus ispanas sugrąžins klubą į pergalių kelią
  • Ne, reikėjo rinktis labiau patyrusį strategą
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

Oficialu: "Trakai" atleido trenerį E.Jankauską


2014-11-03 19:16:23 A lyga

Pirmadienio vakare "Trakų" klubas oficialioje svetainėje patvirtino, kad nusprendė išsiskirti su ekipos treneriu Edgaru Jankausku.

"2014 m. lapkričio 3 d. nutraukta sutartis tarp futbolo klubo „Trakai“ ir dabar jau buvusio trenerio Edgaro Jankausko. A lygos 2014 m. sezone  E.Jankauskas buvo komandos narys, klubas dėkoja jam už darbą. Nuo šiandien trenerio pareigas klube laikinai atliks sporto direktorius Virmantas Lemežis", - rašoma komandos svetainėje.

"Trakų" klubas įspūdingai debiutavo A lygoje ir ilgą laiką užėmė antrąją vietą.

Tačiau pastaruoju metu komanda pateko į nesėkmių ruožą ir pralaimėjo ketverias iš eilės čempionato rungtynes bei nukrito į penktąją poziciją.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (3) Seniausi (3) Geriausi (3) Anoniminiai (7)

Belte
3 8 11-03 22:41
Visu pirma Jankauskas nera geras treneris, o visu antra Traku finansavimo kranelis manau buvo uzsuktas antroje sezono puseje, todel ir rezultatai atitinkamai prasteja. Paskutinese 3 namu varzybose Jankausko net su komanda nebuvo (na bent jau is tribunos jo nemaciau). O kiek tenka skaityti paskutiniu metu, tai atrodo, kad jam labiau mergos, o ne futbolas galvoje.
0 0 11-04 08:56
Belte, atsiprašau, bet fc trakai labai nemėgstamas klubas, todėl stipriai nesekiau jų, kurie čia tokie išsamūs ir išmintingi jo interviu buvo ? galėtum nuoroda pasidalinti ?
Asirgitawe
4 3 11-03 19:39
Įdomu, kur kita Jankausko stotelė bus. Daug spekuliacijų dėl VMFD Žalgirio, jeigu Zubas išeina.