• Virgilas van Dijkas
  • Lionelis Messi
  • Cristiano Ronaldo

P. Aubameyangas padovanojo pirmąją pergalę "Arsenal" ekipai

Sekmadienį 16 valandą Anglijos "Premier" lygoje buvo sužaistos dar dvejos 1-ojo turo rungtynės.

"Newcastle United" namuose priėmė vasarą stipriai atsinaujinusį Londono "Arsenal" klubą. "Kanonieriai" tik po sunkios kovos palaužė šeimininkus rezultatu 1:0.

Unai Emery susitikimą pradėjo be savo naujokų, tačiau net ir tai nesutrukdė iškovoti trijų taškų.

Pirmajame kėlinyje abi komandos nespindėjo puolime – žaidime buvo daug broko, o vartininkams parodyti savo meistriškumo taip ir neprireikė.

Vienintelis ir pergalingas rungtynių įvartis krito antrajame kėlinyje, kai po puikaus Ainsley Maitlando-Nileso perdavimo baudos aikštelėje vienas prieš vartininką likęs Pierre'as-Emerickas Aubameyangas tiksliai pasiuntė kamuolį į varžovų vartus.

Kitose rungtynėse be įvarčių liko "Wolves" ir "Leicester" komandos – jų dvikova baigėsi taikiu rezultatu.

"Newcastle" 0 - 1 "Arsenal"
58' [0 - 1] P. Aubameyang

"Leicester" 0 - 0 "Wolves"

Straipsnio įvertinimas: 3 1
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (4) Seniausi (4) Geriausi (4) Anoniminiai (2)

Alexis17
4 20 08-11 18:08
Gana atviros rungtynes, naujokai visai gerai isilejo i zaidima, aisku dar broko siek tiek yra bet tai susitvarkys, dziugu kad pradedame pergalingai.
7 9 08-11 18:10
Smagu pradet pergale isvykoj, tuo labiau nepraleidziant ir dar su nepilna sudetim. Guendouzi , Maitland Niles ir Chambers nustebino, puikiai suzaide. 8-tas pasaulio stebuklas turbut yra tai , kad Mikhitaryan gauna 180k per savaite , visiskas nulis eilini karta , bet kai gris visi i rikiuote neturetu daug zaist . COYG!
Gaucho
0 0 08-12 12:14
Gana skaudu matyti Miki starte, baisiai prastas aikštės matymas ir techniškumas. Jaunuolius galima pagirti, Maitland biški dar loginių sprendimų reikia išmokti bet bendroj sumoj puiku.