Visos rungtynės
Ar treneris M.Arteta yra tinkamas "Arsenal" pasirinkimas?
  • Taip, perspektyvus ispanas sugrąžins klubą į pergalių kelią
  • Ne, reikėjo rinktis labiau patyrusį strategą
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

P. Dybala: "Šį sezoną Čempionų lygai esame pasiruošę labiau"


Į pergalę trečiajame UEFA Čempionų lygos ture Turino "Juventus" komandą atvedęs Paulo Dybala neslepia pasitikėjimo savo jėgomis.

Sezono pradžioje vietos startiniame vienuoliktuke neturėjęs P. Dybala po truputi išsikovoja Maurizio Sarri pasitikėjimą. Jo du įvarčiai į Maskvos "Lokomotiv" vartus nulėmė antrąją "senosios senjoros" pergalę grupių etape.

Po rungtynių kalbėjęs argentinietis pareiškė, jog mato komandą Čempionų lygos finale.

"Esame patyrusi komanda ir ištroškusi pasiekti maksimumą šiame turnyre", – kalbėjo P. Dybala. – Manau, kad komandoje turime pakankamai kokybės, kad Čempionų lygoje pasirodytume geriau nei pastaraisiais metais".

Paklaustas apie savo paties savijautą, puolėjas pridūrė: "Esu laimingas. Man tikrai labai reikėjo šių įvarčių. Tai nebuvo lengvos rungtynės, tačiau tik dar kartą pamatėme, kokią patirtį esame sukaupę šiame turnyre. Niekada nepanikuojame ir žaidžiame iki įvarčio."

Didžiąją antrojo kėlinio dalį P. Dybala puolime žaidė kartu su Cristiano Ronaldo ir Gonzalo Higuainu. Visgi argentinietis nėra įsitikinęs, ar toks trio yra įmanomas nuo rungtynių pradžios.

"Kadangi mes laimėjome, dabar sakysite, jog galime žaisti tokiu trio. Tačiau jeigu būtume pralaimėję, nuomonės tikriausiai būtų skirtingos.

Viskas, ką turime daryti, tai sunkiai dirbti treniruotėse. Treneris turi savo idėjų ir mes pilnai jomis tikime", – užbaigė P. Dybala.

Straipsnio įvertinimas: 6 1
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (4) Seniausi (4) Geriausi (4) Anoniminiai (7)

1 1 10-24 07:37
Vėl Nelegalasss tą Ronaldo kiši , tai va žie Rakitič Barca parduos turbūt ,tai manau ,kad dėl to nes Messi savanaudis ir prie Messio Rakitič nežaidžia savo žaidimo ,va katik parašiau tokia nesąmonę kokia tu parašiai įkišęs Ronaldo , gerai žaidžia Rez.perdavimų padaro ir jau senai žaidžia komandį žaidimą .
19 13 10-23 15:22
Vienintelis kuris aukojasi del komandos Dybala o ne kritinai vergauja kad tik imustu... Vemt vercia tokie zaidejai kaip penaldo garbetroska...tik ir ziuri savo naudai ne komandai...
Deividas Simonis
9 0 10-24 00:36
Sitam bicui reikia i MANU keltis ! Ir kuo greiciau !
MettaworIdpeace
32 16 10-23 13:30
Bet kaip prie CR atsigavo sis mazylis! Jau buvau issigandes, kad po pasaulio cempionato, kur del vieno gnomo inoriu buvo pudamas ant suolo jis nebeatsigaus. Bet Ronaldo yra Ronaldo, jis kur tik eina visus aplinkui daro geresnius ir ima su jais titulus