Visos rungtynės
Kurią komandą palaikysite A lygos čempionate?
  • Vilniaus "Riterius"
  • Marijampolės "Sūduvą"
  • Gargždų "Bangą"
  • Vilniaus "Žalgirį"
  • "Kauno Žalgirį"
  • "Panevėžį"
  • Nepalaikysiu nė vienos

Visos apklausos

P. Guardiola: "Esu didelis Zidane'o gerbėjas"


"Manchester City" strategas Pepas Guardiola atskleidė, kad nuo pat karjeros pradžios buvo didelis Zinedine'o Zidane'as gerbėjas.

P. Guardiola su Z. Zidane'u ne kartą kovojo aikštėje, tačiau po to, kai abu vyrai tapo treneriais, jų komandos oficialiose rungtynėse taip ir nebuvo susitikusios. Visgi to ilgai laukti nebereikės – "Man City" su "Real" kovos UEFA Čempionų lygos aštuntfinalyje.

Katalonas spaudos konferencijoje teigė, kad "miestiečių" laukia puikus testas.

"Madrido "Real" yra Čempionų lygos karaliai", – pareiškė P. Guardiola. – Po šių rungtynių turėtume įgauti daug patirties. Neaišku, kokioje formoje būsime vasario mėnesį, tačiau iš savo pusės stengsimės padaryti maksimumą".

"Real" šiame turnyre turi didžiulę patirtį, todėl mums tai yra rimtas testas. Jų žaidėjai yra pripratę prie tokio tipo rungtynių, o mūsiškiai dar tik pradeda", – tęsė strategas.

Kalbėdamas apie patį Z. Zidane'ą, P. Guardiola pridūrė: "Esu kalbėjęs su juo 3-4 kartus. Pirmas įspūdis buvo toks, jog tai – neįtikėtina asmenybė.

Aš žaviuosi juo, o futbolui visada yra reikalingos tokios asmenybės. Taip, kaip jis tvarkosi tokiame klube kaip "Real", yra kažkas neįtikėtino.

Kažkada svajojau su juo žaisti "Juventus" klube, bet tam išsipildyti nebuvo lemta. Džiaugiuosi, kad turėsiu progą ir vėl su juo susitikti", – komplimentų savo būsimam oponentui negailėjo P. Guardiola.

Straipsnio įvertinimas: 10 2
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (2) Seniausi (2) Geriausi (2) Anoniminiai (3)

M-NUS
0 3 12-18 09:09
Trubūt vienintelė pora, kurioje nėra net minimalaus favorito. Bus įdomu. Aišku per du mėnesius daug vandens nutekės, tikiuosi, kad abi komandos bus užgaudžiusios gerą formą. Nu bent jau Real
Benderis
6 5 12-17 18:32
laimes man city - gerai nes epl stipresne lyga.. laimes real - dar geriau..DD