Visos rungtynės
Ar Lietuvos rinktinei reikėtų atsisveikinti su treneriu V.Urbonu?
  • Taip, ekipa neprogresuoja ir žaidžia tragiškai
  • Ne, kaltas ne treneris, o žaidėjai
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

P. Guardiola: "Nuo artimiausių trijų rungtynių priklausys mūsų sezonas"


"Manchester City" komandos laukia lemiamų mūšių etapas – Pepo Guardiolos auklėtiniai per keturias artimiausias dienas du kartus susigrums su Londono "Tottenham".

Mauricio Pochettino auklėtiniai gali eliminuoti "miestiečius" iš dviejų svarbiausių turnyrų, nors "Premier" lygoje dar ir nebūtų prarastos visos viltys. Trečiadienį "miestiečiai" bandys atsitiesti Čempionų lygoje, o šeštadienį jų vėl su "Tottenham" ekipa lauks rungtynės šalies pirmenybėse, kuriose į titulą nusitaikęs "Liverpool" tik ir laukia "Man City" kluptelėjimo.

Prie visa to, "Man City" komandos iškart po dviejų dvikovų su "Tottenham" lauks Mančesterio derbis "Old Trafford" tvirtovėje. P. Guardiola neabejoja, kad ši trijų rungtynių serija jiems bus lemiama.

"Jeigu mes nelaimime šių rungtynių, baigsime pasirodymą abiejuose turnyruose. Mums tai yra kaip finalai", – teigė P. Guardiola. –Šį jausmą turiu jau ištisas savaites".

"Visos rungtynės dabar yra sudėtingos. Mes praktiškai neturime poilsio. Sužaidėme 9, 10 ar 11 rungtynių daugiau už "Liverpool", tačiau mums tai yra iššūkis, kurį aš pats labai mėgstu", – tęsė katalonas.

P. Guardiola prieš atsakomąją dvikova su "Tottenham", kurioje reikės panaikinti įvarčio deficitą, tikisi "Etihad" žiūrovų pagalbos: "Man labai įdomu, kaip fanai reaguos į šias rungtynes.

Jeigu bus kažkas panašaus, kaip rungtynėse su "Liverpool", manau, kad to užteks. Noriu pamatyti, kaip jie nori, kad mes žaistume pusfinalyje."

Straipsnio įvertinimas: 3 7
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (2) Seniausi (2) Geriausi (2) Anoniminiai (6)

Vaidoshius
11 14 04-16 19:32
$hitty byra kaip lapai, vos kažkas grįžta, iškart kažkas iškrenta ir taip jau bezda nuo Kalėdų Fenomenaliai varo. Norint imti malkinę reikia kristi iš ČL, kitaip jokių šansų varyt dviem frontais. Visi pagrindiniai žaidėjai ką tik po traumų arba traumuoti, ir traumuoti ne nuo pakirtimų, o nuo fizinio nuovargio, nebepakelia kvadruplio tempo. Jau ir taip $hitty sezonas fantastinis, balandžio viduryje vis dar visuose turnyruose, bet jeigu nelaimėsi svarbių taurių, niekas net neprisimins to triūso. Neverpoolis protingai padarė, iš visų įmanomų niekam neįdomių kibirų skrido iškart po pirmų rungtynių ir sau ramia galva varo dviem frontais, kai $hitty keturiais
9 4 04-16 22:34
Vaidoshius:
$hitty byra kaip lapai, vos kažkas grįžta, iškart kažkas iškrenta ir taip jau bezda nuo Kalėdų :D Fenomenaliai varo. Norint imti malkinę reikia kristi iš ČL, kitaip jokių šansų varyt dviem frontais. Visi pagrindiniai žaidėjai ką tik po traumų arba traumuoti, ir traumuoti ne nuo pakirtimų, o nuo fizinio nuovargio, nebepakelia kvadruplio tempo. Jau ir taip $hitty sezonas fantastinis, balandžio viduryje vis dar visuose turnyruose, bet jeigu nelaimėsi svarbių taurių, niekas net neprisimins to triūso. Neverpoolis protingai padarė, iš visų įmanomų niekam neįdomių kibirų skrido iškart po pirmų rungtynių ir sau ramia galva varo dviem frontais, kai $hitty keturiais :D
Greir ismes ta pervertinta sudo gabala tik priminsiu kad pelegrini uz sita gryba daugiau pasieke su trigubai silpnesne sudetim