Kaip manote, ar "Premier" lyga pratęs savo sezoną?
  • Taip, tai įvyks vasarą
  • Ne, pirmenybės bus nutrauktos
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

P. Guardiola yra pasiruošęs likti prie "Man City" vairo


2020-02-17 14:38:54 Manchester City FC Josep Guardiola

Penktadienį UEFA pranešė, kad už grubius FFP ("Financial Fair Play") nusižengimus dviem sezonams iš tarptautinių turnyrų šalina "Manchester City" ekipą.

Iškart po šios informacijos atskleidimo užsienio žiniasklaidoje atsirado spekuliacijų, kad ši bausmė gali paskatinti Pepą Guardiolą ir pagrindinius "Man City" futbolininkus jau artimiausią vasarą ieškotis naujų klubų.

Vis tik "Sky Sports" skelbia, kad specialistas iš Ispanijos savo futbolininkams patvirtino, jog artėjančią vasarą nesiruošia palikti komandos ir Mančesteryje dirbs bent iki kontrakto pabaigos, kuris galioja iki 2021metų vasaros.

Tie patys šaltiniai taip pat skelbia, kad klubo palikti nesiruošia ir vienas lyderių Raheemas Sterlingas.

Tiesa, "Man City" ruošiasi apskųsti šį UEFA sprendimą sporto arbitražo teismui, todėl nuobauda dar gali būti panaikinta arba sušvelninta.

Straipsnio įvertinimas: 5 4

Naujausi (9) Seniausi (9) Geriausi (9) Anoniminiai (8)

Benderis
7 26 02-17 15:27
carlos:
Būsiu nepopuliarus, bet financial fair play, yra visiškai ne fair play, tai iš esmės tik užkirtimas kelio naujiems klubams prasibrauti į elitą, taip tu istoriškai buvai sėkmingas (dažniausiai dėl tų pačių turtingų savininkų) ir užėmei tam tikrą rinką, tai dabar norima padaryti, kad ji amžina ir būtų, nes bet koks įėjimas į rinką reikalauja finansų tik poto gali pradėti daryti apyvartą. Pati uefa ir atskiros lygos jokios fair play nedemonstruoja pavyzdžiui pasikirstydamos tuos pačius cl pinigus, arba ispanų atveju duodamos atskiras sutartis dėl tv realui ir barcai. Vienintelis realus fair play būtų jeigu būtų įvestos kažkokios algų lubos, bet to realiai neleis žaidėjų profsąjungos.
Arabai ne del pelno lenda i fule.. jie ir taip bapkiu neturi kur kist o su nesamoningom sumom iskraipe visa futbolo rinka ir dabar apskritai joks mazas klubas negali net pasvajot nusipirkt ar islaikyt gera futbolininka o apie patekima i elita isvis nekalbu..
 Gerard
1 9 02-17 16:51
Būtų keista, jei būtų pasakęs kitaip. Paprasčiausi viešieji ryšiai. O kaip ten bus, tai niekas nežino. Kai bus aišku kaip sekėsi CL ir kaip baigsis apeliacija, va tada jau realiai galima versijas kurti. O kol kas atsipalaiduokit.
2 7 02-17 15:31
Benderis:
Arabai ne del pelno lenda i fule.. jie ir taip bapkiu neturi kur kist o su nesamoningom sumom iskraipe visa futbolo rinka ir dabar apskritai joks mazas klubas negali net pasvajot nusipirkt ar islaikyt gera futbolininka o apie patekima i elita isvis nekalbu..
na ir kas kad ne dėl pelno, o tai koks nors Agnelli Juvę dėl pelno galvoji rėmė ar dar ne kitų variantų, o jokie maži klubai negali nusipirkti ar išlaikyti futbolininkų jau n metų prieš PSG, MAn City ar Chealsea savininkų atėjimus, ar tu galvoji realas pvz., ar tas pats man utd žaidėjų nepirkdavo?
4 8 02-17 16:22
Gudrus cigonas, puikiai supranta, kad be Europos turnyr Premier League laimeti bus daug daugiau sansu.
7 11 02-17 15:45
Vienu sakiniu "There is a reason why the biggest three clubs in Europe (Manchester United, Real Madrid & Bayern Munich) were the first clubs to fully agree with FFP. Clubs that have historically ruled Europe’s top league will arguably have the most power as they have built a huge support base. The regulations will simply increase the power of the traditionally bigger clubs and their dominance will no longer by challenged by “newer” clubs such as Paris Saint-Germain or Manchester City."