Kaip manote, ar "Premier" lyga pratęs savo sezoną?
  • Taip, tai įvyks vasarą
  • Ne, pirmenybės bus nutrauktos
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

P. Guardiolos pažadas: "Jeigu "Man City" manęs neatleis, liksiu klube"


2020-02-20 11:02:09 Manchester City FC Josep Guardiola

"Manchester City" strategas žada ištikimybę krizės ištiktam Anglijos klubui.

"Miestiečių" klubą supurtė UEFA sankcijos, kai buvo skirtas draudimas dalyvauti bet kokiose UEFA turnyruose artimiausius dvejus metus.

"Man City" šį sezoną vis dar turi realius šansus pakovoti dėl Čempionų lygos titulo, tačiau net ir laimėjus jų kitame sezone jau nebus. Nepaisant to, šis draudimas nekeičia P. Guardiolos ateities tikslų.

"Jeigu manęs neatleis, liksiu klube. Myliu šį klubą ir man čia patinka dirbti. Būsiu čia, kad ir kas nutiktų. Situacijoje dar nėra padėtas galutinis taškas, o mes, treneriai ir žaidėjai, tiesiog atliekame savo darbą", – kalbėjo P. Guardiola.

"Su žaidėjais turėjome diskusiją ir aptarėme likusius šio sezono tikslus. Turime kovoti dėl žmonių, kurie myli šį klubą. Tą galime padaryti tik rodydami geriausią įmanomą žaidimą", – tęsė strategas.

"Man City" trečiadienį vakare namuose įveikė "West Ham" klubą, šeštadienį susitiks su "Leicester City", o jau kitą savaitę stos į žūtbūtinį mūšį su Madrido "Real".

Straipsnio įvertinimas: 7 1

Naujausi (3) Seniausi (3) Geriausi (3) Anoniminiai (5)

 Boobie
13 32 02-20 12:07
Susitari, kad atleistų su vadovais ir Išeini kaip gerietis į Psg arba Juve. Šiuo veidmainiu mažai galime pasitikėt. Ir Bayerne jis norėjo amžinai treniruot , ir Barcą, dabar ir tą patį kalba ir pie Man City. Jo žodžiai spaudoje, lygūs nuliui, mat nemažai jau per savo karjerą apsimelavęs arba į vieną vietą lendantis interviu fanams, žiniasklaidai, vadovams, tad palaukim faktų vasara Negi sakys, kad išeinu iš šito mėšlo. Faktas, kad stengsis savo reputacijos nesusigadint.
11 20 02-20 12:55
Jau bayern klube fraudiola patyre tarpgalaktini fiasko. Pamenu net ribery buvo labai nepatenkintas plikio rodomo politika pries klubo veteranus. Man shityje tiek harta tiek yaya toure gerus zaidejus ir komandos veteranus sitas cigonas isspyre kaip sunius is zydrojo skuduro. Parazitu parazitas jis Jei sitas bekiaušis čigonas turėtu bent kiek savigarbos tai paliktu shity kuo greičiau. Bet kai gauni tokias bapkes nesinori palikti naftotiekio pinigu vamzdžio.
LaisvasVejas
3 3 02-20 15:30
Reiskias tikrai atleis