Kaip manote, ar "Premier" lyga pratęs savo sezoną?
  • Taip, tai įvyks vasarą
  • Ne, pirmenybės bus nutrauktos
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

P. Scholesas: Pogba turi dažniau naudoti savo smegenis


"Manchester United" legenda Paulas Scholesas mano, kad dabartinei klubo žvaigždei Pauliui Pogba aikštėje reikėtų dažniau mąstyti.

Brangiausias "raudonųjų velnių" pirkinys praėjusį sezoną nesutarė su treneriu Jose Mourinho ir buvo nuolatos kritikuojamas nepaisant savo talento.

Vis dėlto, vasarą vykusio pasaulio čempionato metu 25-erių metų futbolininkas jau įrodė galintis demonstruoti brandų žaidimą, tad dabar jam keliami lūkesčiai dar labiau išaugs.

"Manau, Pauliui reikėtų atrasti stabilumą", - Scholesas pasakojo "beIN SPORTS". "Pažiūrėjus į jo žaidimą, atrodo, kad vieną savaitę jis gali būti nepriekaištingas, o kitą - ne toks geras."

"Jis atrodo esantis toks žaidėjas, iš kurio sulauki gero pasirodymo kas tris ar keturis mačus. Jeigu nori laimėti lygas, to neužtenka. To tiesiog neužtenka."

"Jis turi tapti tuo kontroliuojančiu futbolininku, kokiu buvo "Juventus" gretose - čia jis buvo jau sukurtos struktūros dalis, kiekvieną savaitę žinojo, kokioje pozicijoje žais bei su kuo žais. Nemanau, kad jam tai padėjo atstovaujant "United".

"Būčiau nustebęs, jei dvejas rungtynes iš eilės žaidė ta pati komanda ar buvo naudojama ta pati formacija. Neatrodo, jog čia būtų aiškiai nustatytas žaidimo stilius."

Pastarieji žodžiai gali nuskambėti kaip kritika Mourinho, tačiau dažnai Pogba kritikuojantis Scholesas norėtų jį matyti prisitaikantį prie skirtingų situacijų.

"Nėra jokios abejonės, kad vaikinas turi tikrą talentą - jis įrodė galintis žaisti pasaulio čempionate", - pridūrė anglas.

"Jis yra labai fiziškai stiprus vaikinas. Jis gali bėgti bei turi puikią techniką. Visgi, tam, kad taptų aukščiausio lygio futbolininku, jis turi dažniau naudoti savo smegenis."

Straipsnio įvertinimas: 4 0

Naujausi (8) Seniausi (8) Geriausi (8) Anoniminiai (6)

gud
1 3 07-25 21:48
Nieko Pogba nepraras, žaist su galva ir išnaudojant turimas fizines galimybes - jis turi visas galimybes tapt vienu geriausių saugų futbolo istorijoj, juolab, kad turi lyderio savybių. Problema yra, kad su ta galva jis nesusitvarko - tam reiktų pagalbos iš šono, nes net ir tos pačios 55 skirtingos šukuosenos rodo tam tikrą psichologinę būseną. Aš tai, kad Pogba reik naudot daugiau smegenų kartoju paskutinius du metus, bet gal su branda tas ateis, gal atras trenerį, kuris jam daugiau padės atrast šitą dalyką.
OhDude
0 2 07-25 21:33
Medziai smegenu neturi.
OhDude
0 0 07-26 09:01
www:
ligoni, kur tu matei kad cia kas apie du bruyne sneketu? gal tu vysniauskas busi, kad abu tiesiog apsesti juo esat?
Nesinervok, Pogbai iki Debriaunes kaip tau iki menulio.
0 0 07-26 01:24
Manau Pogba nekencia kai Mourinho ji pastoviai kritikuoja, bet jis zino, kad tai yra butent tai, kas ji vercia stengtis buti geresniu. Vot tau ir psichologija
Dipsiukas MCFC
2 0 07-25 23:38
Apie ta jo tapima geriausiu CM