• Ne, Turinas - ideali vieta žaidėjui
  • Neturiu nuomonės

Pamatykite: "Barcelona" futbolininkų emocijos po nesėkmės "Anfield" stadione

2019-11-30 11:46:01 FC Barcelona

"Nepadarykime tos pačios klaidos, kaip rungtynėse su "Roma", – tokie žodžiai skambėjo iš Lionelio Messi lūpų, kai "Barcelona" futbolininkai grįžo į rūbinę po pirmojo kėlinio dvikovoje su "Liverpool".

Kaip parodė tolimesni mačo įvykiai, katalonams išvengti "Roma" rungtynių scenarijaus nepavyko – "Liverpool" antrajame kėlinyje įmušė dar tris įvarčius ir eliminavo "Barca" iš UEFA Čempionų lygos pusfinalio.

Visos futbolininkų emocijos ir pokalbiai buvo nufilmuoti "Rakuten TV", kuri šį rudenį pradėjo rodyti dokumentinių serijų ciklą apie Katalonijos klubą.

Būtent vienoje iš serijų buvo rodomi vaizdai iš "Anfield" stadiono. Jau po pirmojo kėlinio buvo galima pamatyti, kad "Barcelona" yra praradusį pasitikėjimą.

L. Messi dar bandė užvesti komandą, bet, pavyzdžiui, ekipos gynėjas Jordi Alba jau nebegalėjo kalbėti ar pakelti galvos.

"Nagi, komanda, padėkime žingsnį į priekį", – rūbinėje kuždėjo L. Messi. – Negalime praleisti šio šanso (patekti į finalą – red.). Atiduokime viską, ką turime, antrajame kėlinyje žaisime geriau".

"Prisiminkite tai, kas nutiko Romoje, tai buvo tik mūsų pačių kaltė. Neleiskime, kad tai įvyktų ir čia", – pabrėžė L. Messi.

L. Messi ir "Barcelona" nelaimei, "Liverpool" užfiksavo vieną įspūdingiausių sugrįžimų ir iškovojo kelialapį į finalą.

Po rungtynių rūbinėje įsivyravo visiška tyla, o futbolininkų veiduose matėsi beviltiškumas.

Straipsnio įvertinimas: 8 1
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (8) Seniausi (8) Geriausi (8) Anoniminiai (13)

0 28 11-30 12:28
Wow. Čia tai geri kadrai paimti.. manau po pirmo kėlinio vis labiau mąstant apie prasčiausią scenarijų tai dar labiau vedė link jo. Trenerio motyvacijos trūko absoliučiai, nes irgi buvo panašiam šoke.
1 18 11-30 12:30
Ziaurus toks momentas pralaimint varzybas
Grifas
 Grifas
1 16 11-30 13:07
Tai prasciausios Albos varzybos jo karjeroje,tiek klaidu jis per sezona nepadaro kiek tada pripjove,nu ir zinoma Dembele neimustas ivartis i tuscius vartus pirmose varzybose paskutine minute
18 22 11-30 13:02
Truko labiau uzvedancios kalbos is trenerio ir is komandos Lyderio. Messi lyderis, bet ten kazka murma panosei "neleiskime, kad tai ivyktu, kaip ivyko romoje, nagi zaiskime geriau". Kas cia per lyderis? Net niekas neklause to Mess ka jis ten murma... Atsilikineja tik 1:0 po pertraukos ir dar turi 2 golu atsarga, o visi zaidejai kazkokie myzniai ir galvas nuleide sedi arba uz ju susieme sedi. Kas cia per komandos charakteris...